Хіти тижня. Державний "ПриватБанк" потрапив у скандал на рівному місці

Клієнт відкрив карту, не встиг нею скористатися, але виявилося, що вже є борг.

Про це розповів сам клієнт, передають Патріоти України з посиланням на Мінфін.

"...делал себе карту голд универсальная привата, хотел взять кредит. Но кредит мне так и неодобрили, то есть лимита никакого не было. Ну я и не пользовался картой! Звонят мне на днях и говорят у вас просрочка уже 8 месяцев и вы должны заплатить 1000 грн...", - повідомляє Євген.

Також він зазначив, що за словами представників банку борг по карті з кожним днем збільшується і є ймовірність судового розгляду. "...долг растет и я растерялся и так не понял ничего! Как это так. За что я деньги должен платить? Ещё и в суд хотят подавать говорят.", - додав обурений клієнт.
Представник "ПриватБанку" повідомив про те, що готові розібратися більш детально в даному випадки для встановлення можливих неточностей.


Хіти тижня. Якщо виконаєте одну умову: В Італії продають будинки за один євро

середа, 22 травень 2019, 1:00

Міра італійської влади спрямована на те, щоб зберегти невелику комуну, оскільки багато місцевих жителів залишають свої будинки і переселяються в великі міста. Сотню будинків на півдні Сицилії в Муссомелі виставили на продаж за один євро для тих, хто пр...

Хіти тижня. Новий курс долара, перерахунок пенсій і податків: Які нововведення чекають на українців влітку

середа, 22 травень 2019, 0:35

Рекордно низький курс долара, нові ціни на цибулю і зростання мінімальних пенсій — все це чекає на українців у наступні три місяці. Про те, як і чому може змінитися життя влітку — розбиралися журналісти, передають Патріоти України з посиланням на Oбозр...