Хіти тижня. Державний "ПриватБанк" потрапив у скандал на рівному місці

Клієнт відкрив карту, не встиг нею скористатися, але виявилося, що вже є борг.

Про це розповів сам клієнт, передають Патріоти України з посиланням на Мінфін.

"...делал себе карту голд универсальная привата, хотел взять кредит. Но кредит мне так и неодобрили, то есть лимита никакого не было. Ну я и не пользовался картой! Звонят мне на днях и говорят у вас просрочка уже 8 месяцев и вы должны заплатить 1000 грн...", - повідомляє Євген.

Також він зазначив, що за словами представників банку борг по карті з кожним днем збільшується і є ймовірність судового розгляду. "...долг растет и я растерялся и так не понял ничего! Как это так. За что я деньги должен платить? Ещё и в суд хотят подавать говорят.", - додав обурений клієнт.
Представник "ПриватБанку" повідомив про те, що готові розібратися більш детально в даному випадки для встановлення можливих неточностей.


А ви це знали? Фольклорист розповіла про українські традиції під час Великого посту

п’ятниця, 22 березень 2019, 17:13

22 березня християни відзначають день сорока святих. У цей день шанується пам'ять сорока Севастійських мучеників. Це свято має релігійну основу, але відбулося переплетення язичницьких, народних і релігійних традицій. Про це розповіла Ярина Закальська, ...

''Росія втратила Україну": Сербський терорист "ДНР" влаштував істерику і заявив, що Москва годує Київ

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:59

Відомий найманець із Сербії, снайпер терористів "ДНР" Деян "Декі" Берич заявив, що РФ "втратила Україну" через "антиросійську ідеологію". В інтерв'ю "Комсомольской правде" Берич назвав Україну дикою та сказав, що декілька останніх поколінь населення на...