Хіти тижня. Державний "ПриватБанк" потрапив у скандал на рівному місці

Клієнт відкрив карту, не встиг нею скористатися, але виявилося, що вже є борг.

Про це розповів сам клієнт, передають Патріоти України з посиланням на Мінфін.

"...делал себе карту голд универсальная привата, хотел взять кредит. Но кредит мне так и неодобрили, то есть лимита никакого не было. Ну я и не пользовался картой! Звонят мне на днях и говорят у вас просрочка уже 8 месяцев и вы должны заплатить 1000 грн...", - повідомляє Євген.

Також він зазначив, що за словами представників банку борг по карті з кожним днем збільшується і є ймовірність судового розгляду. "...долг растет и я растерялся и так не понял ничего! Как это так. За что я деньги должен платить? Ещё и в суд хотят подавать говорят.", - додав обурений клієнт.
Представник "ПриватБанку" повідомив про те, що готові розібратися більш детально в даному випадки для встановлення можливих неточностей.


Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...