Хіти тижня. Для нього війни немає: Український боксер розгнівав соцмережі постом зі словами "Україна + Росія = дружба" (фото)

Іван Редкач зробив спільне фото з росіянином Денисом Лєбєдєвим та додав до нього сумнівний підпис.

Український боксер похвалився дружбою із росіянином. Фото: соцмережі.

Користувачам соцмережі не сподобався пост Редкача, вони обурені словами про дружбу України й Росії, передають Патріоти України.

Українського боксера Івана Редкача розкритикували через пост в Instagram, де було написано "Україна + Росія = дружба". Так, спортсмен зробив спільне фото з росіянином Денисом Лєбєдєвим та написав під ним: "У дружбі треба вчитися бути людиною. І хоча ніхто не застрахований від помилок, головне - вміти їх помічати в собі. Щасти тобі в бою: ти чемпіон, мій друг. Україна + Росія = дружба". Ця фраза викликала у користувачів негатив.

"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...

Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

четвер, 18 квітень 2024, 14:58

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України. Найчастіше громадяни України працюють у про...