У Дніпрі газовики відключили від газу під’їзд одного з будинків на проспекті Слобожанському. Активіст В’ячеслав Поєздник пішов до офісу “Дніпрогазу”, щоб з’ясувати, чому сталося відключення. Не отримавши відповіді, активіст виніс з офісу дерев’яні стільці та розтрощив їх, мотивуючи свій вчинок тим, що буде розпалювати з уламків багаття за відсутності газу, передають Патріоти України.
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...