Хіти тижня. Дніпровські "копи" підірвали мережу своїми "професійними" навичками (відео)

Користувачів соціальних мереж повеселив інцидент з поліцією в Дніпрі, в якому правоохоронці намагаються затримати чоловіка, застосувавши силу і гумовий кийок.

Відео було опубліковано на сторінці Facebook Цивільний контроль, передають Патріоти України.

На відео помітно, як дівчина-поліцейська намагається вдарити чоловіка гумовим кийком, але не може завдати акцентований удар. Те ж саме стосується і поліцейського, що комічно махає руками в бійці.

Дане відео досить швидко стало справжнім хітом в інтернеті, зібравши близько тисячі репостів. Значна частина користувачів інтернету з гумором сприйняли даний ролик.


Опублікував: Олег Устименко

Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...

"2-3 дні - і може початись": Епідеміологиня розповіла про віруси, які загрожують через підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:42

Після підриву російськими злочинцями Каховської ГЕС та витоку мільярдів кубометрів води низка фахівців попередили про ризики спалаху хвороб, які є наслідками повеней, передають Патріоти України. Як з’ясувалося, перша фіксація таких захворювань можлива...