Хіти тижня. До 40 років народила 44 дитини, або Найбільш плодовита жінка в світі (відео)

Маріам Набатанзі з села Камбімбірі в Уганді вважається самою плодовитою жінкою в країні і навіть у всьому світі. До 40 років Маріам вже народила 44 дитини. З них вижили 38.

Шість разів африканка народжувала двійнят, чотири рази - трійнят і тричі - четверняшек. Решта дітей були «одинаками». Своїх перших нащадків, двійню, Маріам народила в 13 років, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

Мешканка Уганди провела вагітною в цілому 18 років свого життя. Насправді вона хотіла мати лише шістьох малюків. Коли до 23 років у неї вже було 25 дітей, вона навіть звернулася до лікарів, але ті сказали, що втручатися в цей процес небезпечно для її здоров'я, і що накопичині незапліднені яйцеклітини можуть навіть нести загрозу для її життя.
У батька самої Маріам було 45 дітей від декількох жінок - в тому числі четверняшки і навіть п'ятерняшки. Так що це спадкове.
Міріам і всі її діти (найстаршому з тих, що вижили зараз 23 роки) живуть разом в одному будинку. При цьому Міріам - практично мати-одиначка. Її чоловік з'являється не частіше, ніж раз на рік - п'яний і агресивний. Він не робить родині ніякої фінансової допомоги. Маріам видали заміж у віці 12 років за чоловіка на 28 років за неї старшого. У чоловіка були діти і від інших жінок, яких раніше також доводилося виховувати Набатанзі.

Кожен день жінка, щоб прогодувати сім'ю, купує по 10 кілограмів маїсового борошна, чотири кілограми цукру, а також по три шматка мила.

Скільки грошей треба тримати в готівці на випадок блекауту - формула для підрахунку

четвер, 8 грудень 2022, 15:50

Українцям слід бути готовими до можливих довготривалих відключень електроенергії та блекаутів. Така сума в кожної людини індивідуальна, оскільки залежить від витрат, тож українці можуть підрахувати цю суму самостійно, передають Патріоти України. Необх...

У Курську 40 тисяч людей залишилися без опалення та гарячої води, поки пропагандисти розповідають про замерзаючу Європу

четвер, 8 грудень 2022, 15:30

У Курську 40 тисяч людей залишилися без опалення та гарячої води. Причиною став прорив ділянки тепломагістралі внаслідок різких температурних коливань. Постраждали житлові будинки, школи та дитячі садочки, передають Патріоти України. Про це повідомляю...