Хіти тижня. Доступний кожному: Вчені знайшли новий спосіб захисту від раку

Автори дослідження вважають, що результати підтверджують тезу про те, що вітамін D захищає від раку. Але, за їхніми словами, не можна виключати, що ефект може проявлятися тільки при певному рівні вітаміну.

Ілюстрація: ЖЖ

Міжнародна група вчених з’ясувала, що високий вміст вітаміну D в організмі може перешкоджати розвитку онкологічних захворювань, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Під час експериментів дослідники проаналізували зразки крові та анкетні дані близько 33 тис. осіб у віці від 40-69 років. У результаті вчені прийшли до висновку, що висока концентрація у чоловіків і жінок вітаміну D на 20% знижує ризик захворіти на рак.

Хіти тижня. Кирилівка: Що зараз відбувається на популярному українському курорті (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 11:00

В Україні літо в самому розпалі, а людей на місцевих курортах стає все більше порівняно з початком червня. Селище міського типу Кирилівка на Азовському морі не виняток. Сюди вже приїхало численна кількість туристів для того, щоб насолодитися літньою ві...

Хіти тижня. "Треба зняти ще "відосік", а що далі? - Мені - пофіґ!": Далекобійники відповіли Зеленському віршем на "заср*нців"

понеділок, 6 липень 2020, 10:00

Дарма президент вирішив образити такий значний прошарок простих українців... Володимир Зеленський у зверненні до далекобійників вирішив обізвати їх "засранцями". Однак шофери - це йому не кабінетні "чорти", тому за словом у кишеню вони не полізли. Кори...