
За її словами, на платформу прийшов склад не з 6 вагонами, як зазвичай, а всього лише з 4. При чому сталося це в районі Троєщина, де електричка є одним з основних видів транспорту. Погіршив становище також час прибуття електрички - 8:11, тобто ранковий час пік, коли на електричку сідає найбільша кількість людей. Наступний же склад прийшов тільки через півгодини, о 8:40.
Користувачі мережі прокоментували відео: "Ще можна ззаду поїхати. Напевно, це навіть зручніше, ніж усередині"; "Вже пора перестати Індію постити з приколами) Чим гірше Україна? Довели країну до самого дна"; "Буває швидше до сусіднього обласного центру доїхати, ніж з Нивок до Троєщини." Троєщина-Петрівка за 7 хвилин "© Київпастранс."
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...
Міністерство оборони України готується розпочати вже у липні другий етап масштабної реформи, який стосуватиметься роботи територіальних центрів комплектування та системи мобілізації. Про це повідомляє NV із посиланням на власні джерела, передають Патрі...