Хіти тижня. "Душили ланцюгом, кололи ножем, вибили зуб цеглою і відрізали фалангу пальця": Жертва російських найманців дала свідчення в ООН

Місія Організації Об'єднаних Націй в ЦАР провела розслідування неймовірної жорстокості по відношенню до місцевого жителя, якого п'ять днів утримували в полоні і піддавали знущанням.

Громадянин Центральноафриканської Республіки Махамат Мамаду звинувачує російських військових у власному викраденні, утриманні в полоні і тортурах, передають Патріоти України з посиланням на DW.

Він стверджує, що його затримала група росіян, помилково прийнявши за повстанця з ісламського радикального угруповання. Ринкового торговця Махамата Мамаду мучили п'ять днів, вибиваючи зізнання в тому, чого він не робив: душили ланцюгом, кололи ножем, вибили зуб цеглою і відрізали фалангу пальця.

Він не знає, чи були ці люди найманцями з ПВК Вагнера або кадровими військовими, але впевнений, що його кривдниками є саме росіяни. І на них не було розпізнавальних знаків миротворців ООН.

Місія ООН в ЦАР, провівши розслідування, підготувала докладний звіт. Результати розслідування передані владі республіки, якій належить прийняти подальші заходи в цій справі.

У Туреччині знайшли унікальні артефакти, що доводять існування торгового шляху Мугла-Родос

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:52

Турецькі дослідники морських глибин виявили на дні Егейського моря унікальні артефакти, які є доказом існування торгового шляху між Муглою (Туреччина) і Родосом (Греція). Про це повідомляє видання Hürriyet, передають Патріоти України. За словами інсайд...

Треба діяти негайно: Гороскоп Таро для всіх знаків Зодіаку на кінець жовтня

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:45

Гороскоп Таро для всіх знаків Зодіаку розповість, до яких важливих життєвих змін і труднощів варто готуватися в кінці жовтня. Український таролог поділилася з нами своїми знаннями, назвавши карту тижня для кожного з представників зодіакального кола. Пр...