Хіти тижня. "Душили ланцюгом, кололи ножем, вибили зуб цеглою і відрізали фалангу пальця": Жертва російських найманців дала свідчення в ООН

Місія Організації Об'єднаних Націй в ЦАР провела розслідування неймовірної жорстокості по відношенню до місцевого жителя, якого п'ять днів утримували в полоні і піддавали знущанням.

Громадянин Центральноафриканської Республіки Махамат Мамаду звинувачує російських військових у власному викраденні, утриманні в полоні і тортурах, передають Патріоти України з посиланням на DW.

Він стверджує, що його затримала група росіян, помилково прийнявши за повстанця з ісламського радикального угруповання. Ринкового торговця Махамата Мамаду мучили п'ять днів, вибиваючи зізнання в тому, чого він не робив: душили ланцюгом, кололи ножем, вибили зуб цеглою і відрізали фалангу пальця.

Він не знає, чи були ці люди найманцями з ПВК Вагнера або кадровими військовими, але впевнений, що його кривдниками є саме росіяни. І на них не було розпізнавальних знаків миротворців ООН.

Місія ООН в ЦАР, провівши розслідування, підготувала докладний звіт. Результати розслідування передані владі республіки, якій належить прийняти подальші заходи в цій справі.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Україна - курва... Росія краще. Росія сильніша»: У Чехії дівчинку затратили та заплювали однокласники через те, що та українка (відео)

неділя, 11 червень 2023, 1:45

На цькування дівчинки відреагували в посольстві України, підключилась місцева поліція. В одній зі шкіл міста Опочне виник серйозний скандал, пов’язаний з нашою країною. Так, дитині з України, яка наразі вчиться у цьому освітньому закладі, плюнули в обл...