Хіти тижня. "Дуже скоро ви всі будете на моїх концертах в Донецьку", - Ірина Білик зробила гучну заяву

Народна артистка України Ірина Білик впевнена, що скоро зможе виступити в Донецьку.

Ірина БіликЗаяву вона зробила під час свого всеукраїнського туру «Без гриму. Найкраще. Про Любов», передають Патріоти України.

Білик виступила в прифронтових містах, зокрема в Краматорську. «Дуже скоро ви всі будете на моїх концертах в Донецьку», - пообіцяла артистка в фіналі свого чергового концерту в рамках великого туру. Це вона сказала після того, як на сцену їй виніс букет боєць АТО.

Опублікував: Олег Устименко

Перевертню зіпсували настрій: "Народному артисту" України Миколі Баскову поставили питання про геноцид українців, котрий він підтримав (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 11:47

У Туреччині до російського співака підійшла українка і запитала, як він почувається, коли в Україні гинуть люди. . Російського виконавця Миколу Баскова, який підтримує путінський режим, помітили на одному із курортів Туреччини. Відповідне відео в Yout...

Кричали "пішла геть" і погрожували виселити: Туристка з Росії поскаржилося на "русофобію" в Туреччині

вівторок, 5 липень 2022, 8:50

Жінка з країни-агресора, Росії, приїхала з сім'єю відпочивати на турецький курорт Кемер, стверджує, що терпіла нестерпну "русофобію" від персоналу в місцевому готелі Fame Residence Goynuk. Такий обурений відгук вона залишила на платформі "Яндекс. Дзен"...