Хіти тижня. "Дуже "вчасно". Якраз через день після скасування концерту в Одесі... Совпадєніє?": У мережі зреагували на вірш-відповідь українцям Івана Дорна (відео)

Співакові не повірили.

Фото: detector.media

Відомий український співак Іван Дорн нарешті вперше прокоментував ситуацію, що склалася навколо його персони після виходу скандального інтерв'ю з російським журналістом Юрієм Дудем. Поетичне відеозвернення до українців він опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України з посиланням на uainfo.org.

Наводимо текст повністю:

"Не смог бы никогда подумать, что все ведомые в стране

Сведут причину всех конфликтов и всей политики на мне.

Хотя тут все закономерно - я говорю "не так, як всі",

А значит будут непременно вертеть меня вокруг оси:

Выдавливать из темы строки и капать в уши самый сок

Тем, кто сидит на этом соке и не читает между строк.

В своей свободе современной я не учел всех тех людей,

Кто не свободен ежедневно посредством стен из новостей.

Те величали меня рьяно "главным предателем страны",

"Тупым уродом", "наркоманом"... Все знали, с ног до головы.

Я не оспариваю мнения, но я при этом не сдаюсь.

И к счастью или к сожалению, я музыкантом остаюсь.

Ребят, я слишком бородатый для ваших выбритых постов,

Я никогда не буду правдой для тех, кто сам не есть таков.

Пусть знают те, кто желал мне страстно "покойся с миром, Дорн Иван",

Со мной в гробу мой украинский паспорт, спрятан во внутренний карман."


Однак навіть таке звернення не змогло повністю пом'якшити ставлення до скандального співака. Так, в мережі зазначили, що Дорн звернувся до українців тільки після того, як в Одесі скасували його виступ.

"Якщо ти музикант і поза політикою - так і будь поза політикою, а не старайся догодити і тим і іншим. Он Віра Брежнєва, наприклад. Катається по обом країнам, але немає жодного висловлювання про політику, так її ніхто і не гнобить. А Іван таки дурником виявився, бач, закрутився як вуж на сковороді))))), – написала Ksenia Mur.

"Я дістаю з широкого внутрішнього карману, папірець особливо цінної ваги, дивіться телепні, я громадянин, а заробляти можна й в окупантів, – написав Valeryan Sorochinsky.

"Дуже "вчасно". Якраз через день після відміни концерту в Одесі... совпадєніє? Далі ви самі знаєте...", – написав Андрій Чайка.

"Віршами, Ваню, горю не допоможеш)), Київ сльозам не вірить))", – прокоментувала відео Olga Suzuki.Бізнесмена із Тюмені, який публічно зіграв гімн України на піаніно, визнали винним у "пропаганді нацизму" (відео)

субота, 21 травень 2022, 0:33

Російський підприємець Володимир Фофанов на набережній міста Тюмені зіграв на вуличному фортепіано мелодію українського державного гімну і виклав запис у соцмережі. Через це його звинуватили у “пропаганді нацизму”, інформують Патріоти України. Як повід...

У Києві з’явилася клумба з російським кораблем (фото)

п’ятниця, 20 травень 2022, 23:26

У кожному районі Києва з’явиться квіткова композиція, що символізуватиме незламний дух українського народу під час війни, першою такою композицією стала клумба у вигляді марки з зображенням українського військового на фоні російського корабля. Про це п...