
Відповідне фото опубліковано на сторінці спільноти dtp.kiev.ua в Facebook, передають Патріоти України.
"ЖК "Пори року" злочин і покарання)", - наголошується в коментарі під фото.
Ця подія викликала жваву дискусію в мережі. "Гади, навіть дзеркала склав, щоб зручніше ходити ..", "Культурний хам", "Уявляю коли він прийшов і розкидаво це все) двірник в захваті))) ну якщо ще й увечері не підпалить смітник)", "А чого так скромно? Де кругляк на капоті, на лобовому склі?", "Пропоную починати кидати пакети зі сміттям в пішохода, які через 3-4 смуги бігають в недозволеному місці. Що за міщанство, їй Богу! Чому просто не можна викликати поліцію? Або мізків і фантазії тільки на сміття вистачає? Ну да, водій - олень, якщо так став! Але, люди поклали пакети нічим не краще. Це пафосна демонстрація для убогих, якщо чесно", - пишуть в мережі.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...