
Глава податкової адміністрації Дніпропетровської області Оксана Томчук послала "на х...й" мера міста Дніпро Бориса Філатова через його позицію проти перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, передають Патріоти України.
Томчук - подруга нардепа Андрія Денисенка (позафракційний), який вніс прийнятий вчора законопроект по перейменуванню області на Січеславську. Інцидент стався під її постом у Фейсбуці. Вона залишила свій коментар під цитатою "Філатов протестує (проти перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. - Ред.)".
"У "Ленінграда" хороша пісня є - ехай на х ... й", - написала вона. Сама Томчук відсвяткувала перейменування області фотографією пива і написом "#СічеславськаТАК!".


Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...