Хіти тижня. "Фашистська хунта наступає!": Смолоскипна хода в якутському селі розбурхала мережу (відео)

Таким оригінальним чином жителі Борогонців відзначали не день народження Степана Бандери - до нього ще два місяці, а ювілей - сторіччя комсомолу.

В адміністративному центрі Усть-Алданского улусу Якутії, селі Борогонці, місцеві жителі влаштували вечірній факельний хід на честь сторіччя комсомолу. Дійство на вулицях села, яке знаходиться в 127 км на північ-схід від Якутська, розгорнулося 27 жовтня, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.


Любительське відео через пару днів викликало фурор в соцмережах: користувачі залишають іронічні коментарі в дусі "это шаманский обряд по воскрешению зомби СССР", "а где же иконы Сталина?! Еретики какие-то", "кого хоронят?", "комсомол, Сталин, Боже царя храни, в ядерный пепел, можем повторить" та інші.

У російських ЗМІ останніх років факельні ходи націоналістів в Україні подаються як "підтвердження" тому, що в Україні - "бендерівсько-фашистська хунта".

"Вимагаємо однакових правил для всіх...": Поляки оголосили акцію протесту проти таксистів-іноземців

четвер, 9 жовтень 2025, 13:59

Польські водії таксі 16 жовтня проведуть загальнонаціональний протест. Мета акції - привернути увагу до проблеми нелегальних таксистів і нечесної конкуренції. Про це повідомила профспілка таксистів NSZZ Solidarność Taksówkarzy Zawodowych, передають Пат...

Спадок перлини Русі невиправно пошкоджено: У Переяславі зруйнували культурний шар ґрунту, археологи виловлюють хаотично перемішані поховання, князівські печатки, давньоруську кладку і пізніші артефакти

четвер, 9 жовтень 2025, 12:36

Керівництво заповідника допустило грубе порушення норм земельних робіт в історично значимих місцях, навіть без високого статусу охоронних зон. Адже перед земельними роботами в історично значимих локаціях згідно законодавству першими мають бути археологи