Хіти тижня. "Газ ІР-телефонией сможете поставлять в Европу?": На росТБ влаштували істерику через Україну і пригрозили голодом (відео)

Кремлівські пропагандисти заявили, що без транзиту російського газу Україна нібито буде приречена на голод і животіння, повідомляють Патріоти України.

Крім того, рупори путінського режиму поставили під сумнів лідерство України у сфері розробки IT-продуктів. Їдкі висловлювання із цього приводу вони озвучили в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Ну, в рамках розвитку ІТ-технологій не продовжуйте ви з нами контракт на транзит газу. Труба іржава, Росія — агресор, відмовтеся від співпраці з Росією. Розвивайте свої ІТ-технології. Подивимося, що ви їстимете", — їдко висловилася скандальна ведуча Ольга Скабеєва.

Пропагандист Євген Попов підхопив її тезу і продовжив ще одним недоречним жартом, який натякає на економічну неспроможність України без зв'язків із Росією. "Газ ІР-телефонією зможете поставляти в Європу?" — посміхнувся він.

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...

Росіянка зізналася, що готова "пробачити" Росії загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів

вівторок, 24 травень 2022, 18:30

Росіянки зізнаються, що готові "вибачити" Росії загибель синів на війні проти України за 5 млн. рублів компенсації. Саме отриманням грошей вони аргументують своє мовчання після того, як їхні діти загинули в безглуздій і кривавій путінській війні.Про це...