Хіти тижня. "Гібриди" в паніці: На передову на Донбасі повернувся найвідоміший "фашистський" загін НГУ

Окремий загін спеціального призначення "Азов" повертається на передову, повідомляють Патріоти України з посилання на прес-центр ОЗСП "Азов".

"Цей випадок є унікальним, адже вперше за останні роки підрозділ Національної гвардії став на захист України на "нулі", і ми пишаємося, що цим підрозділом є "Азов"", - йдеться в повідомленні. Влітку 2015 року солдат вивели з передової та впродовж останніх 3 років вони виконували завдання малими групами. У "Азові" також запевнили, що їх боєздатність знаходиться на найвищому рівні.

"Із вдячністю звертаємося до кожного українця, який вірив та підтримував нас понад чотири роки та підтримує сьогодні. Завдяки вам ми не зупинилися влітку 2015-го, коли наш підрозділ тимчасово був виведений із передової, і сумлінно готувалися до початку нової сторінки в нашій історії. Упевнені, що попереду на усіх нас чекає перемога, і бійці "Азову" зроблять усе для її наближення", - написали вони.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...