Хіти тижня. Гідне "завтра": Експерти порахували, якою має бути зарплата українців, щоб прожити на пенсію

Пенсійний фонд України затвердив новий показник, який надалі будуть використовувати, щоб визначити коефіцієнт заробітної плати за грудень 2017 року у разі призначення пенсії.

Ілюстрація: ЗМІ

Показник середньої заробітної плати в грудні минулого року затверджено в розмірі 6273,45 гривен. Така сума заробітку братиметься до уваги, коли необхідно розраховувати виплати. Назагал, вона дозволить середньостатистичному українцеві розраховувати отримати мінімальну заробітну плату у разі виходу на заслужений відпочинок, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Верховна Рада проголосувала за пенсійну реформу, яка допускає сучасний підхід до нарахування пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію.

Павло Розенко, експерт, суспільний та політичний діяч України, народний депутат України, звернув увагу на той момент, що підвищувати пенсії почали не відразу, а впродовж двох місяців.

У Пенсійному фонді України заявили, що середній розмір пенсії складає 2447 гривен. Цей показник більший на той, що був у січні минулого року на 41,1%.

Володимир Гройсман анонсував про покращення фінансового положення тих, у кого є великий стаж та мінімальна пенсія. Ці критерії приймуть до уваги в 2018 році.

Опублікував: Тетяна Сокот

Їй було усього 37: У Черкасах померла голова фракції "За майбутнє"

вівторок, 19 січень 2021, 11:44

Олена Шевченко була депутатом Черкаської міської ради з 2015 року. За їхніми даними, жінка померла в результаті ускладнень після операції. У Шевченко залишилася 10-річна дочка Софія. Шевченко була депутатом Черкаської міської ради від "Самопомочі" з 20...

"Якщо ви думаєте, що всі кримські діти у вихідні каталися на санках": Окупанти Криму почали готувати дітей у "бойовики загону Путіна", - офіцер ЗСУ (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 11:27

У тимчасово окупованому Криму росіяни продовжують поширювати пропаганду на дітей і виховувати їх у дусі мілітаризму. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер, офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він показав нові фото неповнолітніх у ...