Хіти тижня. Гідне "завтра": Експерти порахували, якою має бути зарплата українців, щоб прожити на пенсію

Пенсійний фонд України затвердив новий показник, який надалі будуть використовувати, щоб визначити коефіцієнт заробітної плати за грудень 2017 року у разі призначення пенсії.

Ілюстрація: ЗМІ

Показник середньої заробітної плати в грудні минулого року затверджено в розмірі 6273,45 гривен. Така сума заробітку братиметься до уваги, коли необхідно розраховувати виплати. Назагал, вона дозволить середньостатистичному українцеві розраховувати отримати мінімальну заробітну плату у разі виходу на заслужений відпочинок, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Верховна Рада проголосувала за пенсійну реформу, яка допускає сучасний підхід до нарахування пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію.

Павло Розенко, експерт, суспільний та політичний діяч України, народний депутат України, звернув увагу на той момент, що підвищувати пенсії почали не відразу, а впродовж двох місяців.

У Пенсійному фонді України заявили, що середній розмір пенсії складає 2447 гривен. Цей показник більший на той, що був у січні минулого року на 41,1%.

Володимир Гройсман анонсував про покращення фінансового положення тих, у кого є великий стаж та мінімальна пенсія. Ці критерії приймуть до уваги в 2018 році.

Опублікував: Тетяна Сокот

Хіти тижня. У Донецьку п'яний офіцер окупаційних військ вбив дитину

неділя, 26 січень 2020, 2:00

За однією версією, пішоходи перебігали дорогу на червоне світло, по інший, машина збила їх на тротуарі, куди вилетіло авто. Свідки ДТП хотіли вчинити самосуд, але водія врятувала поліція.

Хто "сова", а хто - "жайворонок": Вчені дізналися, чим відрізняється сон у жінок і чоловіків

неділя, 26 січень 2020, 0:31

В середньому жінкам потрібно на 20 хвилин більше сну, ніж чоловікам. У широкому сенсі циркадні ритми у людей приблизно однакові: на цикли неспання і сну є 24 години у всіх. Але виявляється, що є деякі помітні відмінності в роботі внутрішнього годинника...