Хіти тижня. Гідне "завтра": Експерти порахували, якою має бути зарплата українців, щоб прожити на пенсію

Пенсійний фонд України затвердив новий показник, який надалі будуть використовувати, щоб визначити коефіцієнт заробітної плати за грудень 2017 року у разі призначення пенсії.

Ілюстрація: ЗМІ

Показник середньої заробітної плати в грудні минулого року затверджено в розмірі 6273,45 гривен. Така сума заробітку братиметься до уваги, коли необхідно розраховувати виплати. Назагал, вона дозволить середньостатистичному українцеві розраховувати отримати мінімальну заробітну плату у разі виходу на заслужений відпочинок, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Верховна Рада проголосувала за пенсійну реформу, яка допускає сучасний підхід до нарахування пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію.

Павло Розенко, експерт, суспільний та політичний діяч України, народний депутат України, звернув увагу на той момент, що підвищувати пенсії почали не відразу, а впродовж двох місяців.

У Пенсійному фонді України заявили, що середній розмір пенсії складає 2447 гривен. Цей показник більший на той, що був у січні минулого року на 41,1%.

Володимир Гройсман анонсував про покращення фінансового положення тих, у кого є великий стаж та мінімальна пенсія. Ці критерії приймуть до уваги в 2018 році.

Опублікував: Тетяна Сокот

Усі знайомі кажуть: "Не вірю"... Помер Володимир Яворівський, письменник, громадський діяч, політик

субота, 17 квітень 2021, 11:42

Ранком суботи 17 квітня повідомили про смерть відомого українського письменника та громадсько-політичний діяча Володимира Яворівського. Сумну звістку першим у Facebook оприлюднив ексдепутат Львівської міської ради Ігор Телішевський, зазначають Патріоти...

Білковий бонус до городини: Росіянка купила банку горошку і знайшла всередині чи то ящірку, чи крокодила (фотофакти)

субота, 17 квітень 2021, 11:17

Мешканка російського Єкатеринбурга, купивши консервований зелений горошок, виявила в банці неприємний бонус. Як повідомляє E1, разом з бобовими на заводі законсервували невідому істоту. «Чи то ящірка, то чи крокодил», — цитують жінку Патріоти України. ...