Хіти тижня. Гідне "завтра": Експерти порахували, якою має бути зарплата українців, щоб прожити на пенсію

Пенсійний фонд України затвердив новий показник, який надалі будуть використовувати, щоб визначити коефіцієнт заробітної плати за грудень 2017 року у разі призначення пенсії.

Ілюстрація: ЗМІ

Показник середньої заробітної плати в грудні минулого року затверджено в розмірі 6273,45 гривен. Така сума заробітку братиметься до уваги, коли необхідно розраховувати виплати. Назагал, вона дозволить середньостатистичному українцеві розраховувати отримати мінімальну заробітну плату у разі виходу на заслужений відпочинок, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Верховна Рада проголосувала за пенсійну реформу, яка допускає сучасний підхід до нарахування пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію.

Павло Розенко, експерт, суспільний та політичний діяч України, народний депутат України, звернув увагу на той момент, що підвищувати пенсії почали не відразу, а впродовж двох місяців.

У Пенсійному фонді України заявили, що середній розмір пенсії складає 2447 гривен. Цей показник більший на той, що був у січні минулого року на 41,1%.

Володимир Гройсман анонсував про покращення фінансового положення тих, у кого є великий стаж та мінімальна пенсія. Ці критерії приймуть до уваги в 2018 році.

Опублікував: Тетяна Сокот

Найчастіше підроблюють купюри номіналом 200, 500 та 1000 гривень: Банкіри докладно розповіли, як виявити фальшиву - 20 основних ознак (відео)

понеділок, 27 вересень 2021, 0:06

Підроблені купюри в Україні зустрічаються досить часто, і шахраї зазвичай використовують банкноти великого номіналу – 100, 200 і 500 гривень. Як зазначають у Національному банку України, найчастіше підробляють купюру номіналом у 200 гривень зразка 2017...

З архіву ПУ. Свято Воздвиження: Що не можна робити в цей день

неділя, 26 вересень 2021, 23:55

На згадку про хресні страждання Спасителя на Воздвиження дотримується суворого одноденного посту. 27 вересня православні та греко-католики відзначать одне з 12 найбільших свят у році - Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Воно присвя...