Хіти тижня. Гідне "завтра": Експерти порахували, якою має бути зарплата українців, щоб прожити на пенсію

Пенсійний фонд України затвердив новий показник, який надалі будуть використовувати, щоб визначити коефіцієнт заробітної плати за грудень 2017 року у разі призначення пенсії.

Ілюстрація: ЗМІ

Показник середньої заробітної плати в грудні минулого року затверджено в розмірі 6273,45 гривен. Така сума заробітку братиметься до уваги, коли необхідно розраховувати виплати. Назагал, вона дозволить середньостатистичному українцеві розраховувати отримати мінімальну заробітну плату у разі виходу на заслужений відпочинок, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Верховна Рада проголосувала за пенсійну реформу, яка допускає сучасний підхід до нарахування пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію.

Павло Розенко, експерт, суспільний та політичний діяч України, народний депутат України, звернув увагу на той момент, що підвищувати пенсії почали не відразу, а впродовж двох місяців.

У Пенсійному фонді України заявили, що середній розмір пенсії складає 2447 гривен. Цей показник більший на той, що був у січні минулого року на 41,1%.

Володимир Гройсман анонсував про покращення фінансового положення тих, у кого є великий стаж та мінімальна пенсія. Ці критерії приймуть до уваги в 2018 році.

Опублікував: Тетяна Сокот

З архіву ПУ. У самій білизні влаштувала погром чужих авто: У Дніпрі жорстоко побили 26-річну дівчину (відео)

середа, 30 вересень 2020, 2:00

В соціальних мережах всю ніч з 14 на 15 вересня публікували відео "пригод" 26-річної дівчини в місті. Увечері 14 вересня молода жителька Дніпра, яка знаходиться на обліку у психіатра, бігала по місту в одній нижній білизні: на одному з будівництв її на...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...