Хіти тижня. Гнів народу: Херсонського чиновника повалили на підлогу і придавили горло (відео)

У Херсоні між місцевими активістами і начальником ДАБК Ростиславом Маршаком сталася бійка.

Відео інциденту, який стався в кабінеті чиновника, опублікував в Facebook Костянтин Шульга, передають Патріоти України.
Як пишуть місцеві ЗМІ, до начальника херсонського ДАБК прийшли мешканці будинків №22 і 24 по вулиці Бєлінського, щоб висловити своє невдоволення будівельними роботами, які ведуться поруч.
Люди стверджують, що через будівництво руйнуються їхні будинки. Чиновник не захотів їх слухати і запропонував просто написати заяву на його ім'я і йти.
Проте обурені херсонці не поспішали покидати кабінет, тоді чиновник сам спробував вийти. Його обступили жінки, одну з них він штовхнув, жінка впала. Після цього присутні чоловіки повалили Маршака на підлогу і придавили горло коліном.
Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.