Хіти тижня. Голова РПЦ, мабуть, не зрозумів суть: Прозахідний атеїст Невзоров незвично потролив патріарха Кирила

Відомий російський журналіст, режисер і публіцист Олександр Невзоров порівняв главу РПЦ Патріарха Кирила з популярним американським рокером-сатаністом Мерліном Менсоном.

Олександр Невзоров

Так, Невзоров зазначив, що «директор» Російської православної церкви за своєю природою дуже схожий на Менсона: «Это очень близкие социальные роли, они соседствуют… Взять Гундяева, обрить и сделать ему сплошные обводы вокруг глаз — чистый Мэрлин Мэнсон. Они очень близки и похожи, причем не только внешне, но и по сути. Разница лишь в том, что Гундяев — это Мэнсон для старушек, а Мэнсон — это Гундяев для хипстеров», передають Патріоти України.

За словами Невзорова, якщо Кирилу дати в руки гітару з перламутром, то буде «полное попадание в образ». Крім того, журналіст додав: «Это при том что мы прекрасно понимаем: Мэнсон гораздо менее вредоносен».

Опублікував: Олег Устименко

Сказали, що "просто залежав": Дитина у садочку ледь не зламала руку, батьки шукають винних серед вихователів

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:00

У дитячому садочку в Житомирі спалахнув скандал: мама особливого хлопчика з аутизмом стверджує, що дитина отримала травму в навчальному закладі. Лікарі діагностували в хлопчика вивих, а згодом тріщину ліктьової кістки. Жінка намагається з'ясувати, хто ...

Деяких речей краще не знати: Жінка зробила тест ДНК і це зруйнувало шлюб... її бабусі

п’ятниця, 24 березень 2023, 19:52

Жінка задля розваги зробила тест ДНК та виявила, що у її дідуся є ще одна родина, яку він приховував 45 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Жінка розповіла, що замовила набори для тестування для своєї сім'ї після того, як вони ...