Хіти тижня. Горе скреп. Атака з небес! В Україні випробували "невидимий" безпілотник (відео)

В Україні пройшли успішні випробування безпілотного авіаційного комплексу Spectator-М1. Літальний апарат створило ВАТ "Меридіан" ім. С.П Королева, заявила прес-служба ДК "Укроборонпром", повідомляють Патріоти України.

Відомо, що модернізований безпілотник отримав новий тепловізор, досконалу станцію управління, а також зменшену вагу, що дозволяє йому перебувати в повітрі більше часу.

В ході випробувань за участю представників Міноборони, Spectator-М1 виконав завдання, максимально наближені до бойових. Зокрема, було перевірено здатність безпілотника виконувати завдання під час активного використання противником засобів радіоелектронної боротьби.

"БПЛА був створений у співпраці з фахівцями Київського політехнічного інституту, які підтвердили свою високу кваліфікацію. Крім того, нашим підприємством було прийнято на роботу ряд фахівців, які допомогли створити всі технологічні лінії, спеціальні лабораторії, вивести формули. Це дозволило нам приступити до виробництва", – повідомив директор "Меридіана" Олег Присяжнюк.

Завдяки нововведенням Spectator може літати майже безшумно. З огляду на його малі розміри, спеціально підібраний колір фюзеляжу, а також малу ефективну площу розсіювання, він залишається непомітним для супротивника.

Spectator-М1 піднімається на висоту до 3600 метрів, має максимальну швидкість в 120 км/год, швидкість, при якій виконується завдання - 70 км/год. В повітрі безпілотник може перебувати більше 2 годин. Комплекс здатний передавати відеоінформацію в цифровому кодованому вигляді, а дальність польоту Spectator-М1 становить до 150 км.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...

А обіцяли ж в карантин не чіпати: В Україні почали штрафувати "євробляхи" (відео)

субота, 16 січень 2021, 13:36

Зазначається, що поліцейські в кожному випадку пояснювали "євробляхерам" - мовляв, штрафуємо тому, що "відкрили митну базу". При цьому керівництво поліції Харкова запевнило, що доступ до митної бази не давали, а "звичайні поліцейські говорять зворотне"...