Хіти тижня. "Город, которого нет": За часів СРСР тут розробляли біологічну зброю (фото)

Більшість з жителів міста працювали в спеціальних лабораторіях, а фахівці випробовували різні віруси на тваринах...

На острові Відродження в Аральському морі до початку 1940-х років знаходився невеликий завод по переробці риби, але потім на його місці був відкритий комплекс «Бархан» і побудована військова частина, де розробляли і тестували бактеріологічну зброю, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

Трохи пізніше влада СРСР побудувала тут невелике закрите містечко під назвою Аральск-7, в якому в 1960-1980-і роки проживало близько 1500 жителів.

Більшість з жителів працювали в спеціальних лабораторіях, а фахівці випробовували різні віруси на тваринах. У 1992 році весь дослідний комплекс був перенесений в Кіров. З тих пір це місце було закинуте і поступово руйнується під дією сил природи. Так як Аральське море поступово мілкішає, острів Відродження став півостровом, частиною території Узбекистану.

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...