У Запоріжжі обікрали 86-річну пенсіонерку, яка ходила по ринку з сумкою, в якій знаходилося 6300 доларів, 7500 гривень та золоті вироби.

Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції Запоріжжя, передають
Патріоти України.
Так, купуючи на ринку мед, пенсіонерка дістала гаманець, в якому знаходились дві тисячі гривень. Побачивши готівку один з продавців запропонував жінці донести важку сумку до під'їзду, на що вона погодилася. Як пояснила жінка, чоловік поводився чемно, проте у самого під'їзду вихопив сумку і втік.
Пенсіонерка зателефонувала в поліцію і повідомила, що крім гаманця в сумці знаходилося близько 200 тисяч гривень в гривневому еквіваленті та багато виробів із золота.

«Обстеживши шлях, яким біг злочинець, патрульні знайшли сумку заявниці, в якій знаходилися пенсійне посвідчення, 6300 доларів, 7500 гривень, телефон кнопковий і золоті вироби», - повідомили в поліції.

Виявилося, що злодій встиг витратити 2000 тисячі гривень з гаманця. Як виявилося, він навіть не підозрював про прикраси та гроші в сумочці, оскільки вони були загорнуті в маленький пакет.
Жінка від написання заяви відмовилася і була дуже вдячна патрульним за допомогу, зазначає поліція.
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...