Хіти тижня. "І вставлять туди квіточку": Макаревич розповів "секрет творчого успіху" Кобзона

Радянський і російський артист Йосип Кобзон, який помер 30 серпня, багато років тому порадив лідеру гурту "Машина времени" Андрію Макаревичу підставити заднє місце владі для досягнення успіху.

Андрій Макаревич і Йосип Кобзон

Спогадами музикант поділився в коментарі росЗМІ, зазначивши, що Кобзон багаторазово намагався організувати виступ колективу в столиці РФ, передають Патріоти України.

"Між нами були дуже хороші стосунки. Ми коли працювали ще в "Росконцерті", він приходив кілька разів на художні наради. Намагався безуспішно нам пробити право на виступи в Москві. Нічого, правда, з цього не вийшло", - розповів Макаревич.

За його словами, Кобзон намагався допомогти музикантам. Крім того, у нього була цілком певна ідеологія. "Він мені пояснював, що якщо ми хочемо нормально існувати, треба владі підставити дупу - тоді вони вставлять туди квіточку. А я йому сказав, що я не хочу нікому підставляти дупу, включаючи владу. Він сказав: "Ну, важко вам буде", - згадав Макаревич.

Джерело: Обозреватель

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...

"Викрити і заслати до Сибіру": У РФ показово заговорили про "чистки" українців, - ISW

субота, 24 лютий 2024, 8:57

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв розповів про плани Росії щодо репресій українських громадян на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни у зведенні від 23 лютого, передають Патріоти Ук...