Хіти тижня. Якийсь бардак, одначе: Freedom Jazz відмовилися від участі в "Євробаченні" замість MARUV

Дівчата заявили, що зараз ведуть переговори з європейським промоутером про турне.

Freedom Jazz відмовилися їхати на Євробачення. Фото: Українська правда.

Група Freedom Jazz відмовилася від участі в «Євробаченні-2019» від України. Про це організатори Нацвідбору повідомили на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Дівчата повідомили, що тільки-но отримали дзвінок із НГТУ і прийняли рішення відмовитися від участі в Євробаченні 2019. «Хто тоді представить Україну - дізнаєтеся скоро! Слідкуйте за новинами», - йдеться в повідомленні.
Причину такого рішення вони не повідомили. Також дівчата додали, що зараз ведуть переговори з європейським промоутером про турне. У коментарях прихильники позитивно сприйняли цю ініціативу дівчат.

Дівчата з Freedom Jazz посіли друге місце на Нацвідборі. У Мережі припустили, що тепер право представити Україну отримає колектив, який посів третє місце - група Kazka.

Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...