Хіти тижня. Є таке село на Житомирщині: Приклад того, коли люди, маючи можливість, розбудовують Європу у своїй глибинці (відео)

Занедбану школу перетворили у елітний ліцей, де мріють працювати кращі педагоги зі всієї України. І не дивно, в будівлю та обладнення вкладено 150 000 000 гривень. Вчителям зводять житло і сплачують чималенькі зарплати.

Бізнесмен Михайло Весельський, засновник групу компаній «Євротек», витратив величезні статки, щоб дати дітям села, де він сам виріс, майбутнє на котре вважає вони заслуговують. Меценат закликає й інших наслідувати його приклад і робити у складчину такі речі, що змінять нашу Україну. Адже це цілком під силу територіальним громадам, котрі активно формуються в ході реформи децентралізації. Благо велика частка ВВП наразі вже не перераховується до Києва .а залишається на місцях, нагадують Патріоти України.

Отже до школи, точніше – ліцею у селі Радовель Олевського району на Житомирщин. Раніше занедбаний учбовий заклад нині не впізнати. Сучасно, енергоефективно, яскраві коридори, зручні кабінети, нове обладнання. У кожному класі – інтерактивна дошка.

Шкільна їдальня – немов ресторан. Діти самі обирають що їсти – наприклад, суп чи борщ. Запечену картоплю чи кашу з котлетою. Салат та компот. Доїдають все, бо кажуть: смачно як вдома.

У сільський ліцей ідуть навіть з району. Бо тут окрім якісного навчання безліч гуртків. Просторий спортивний зал. А в колись занедбаному підвалі нині – заняття з хореографії, тхеквондо. А також заняття з робототехніки.

А ще ліцей повністю доступний для дітей з інвалідністю. Немає жодного порогу, працює надсучасний ліфт, який сам виробляє електроенергію та абсолютно безпечний для малечі.

Така надсучасна школа-ліцей – мрія бізнесмена та мецената Михайла Весельського. Він вже вклав у будову майже 150 млн гривень. Учителів збирав по всій країні. Претендентів було до 200 на місце. Тепер напроти зводять для педагогів житло. Якщо вони пропрацюють 10 років, то помешкання перейдуть у власність. Поки що квартири орендують у районі і разом з дітьми їздять шкільним автобусом – абсолютно безкоштовно.


Хіти тижня. "Колиска жаху": Репортаж з колонії, де сиділи відомі маніяки (фото, відео)

четвер, 20 лютий 2020, 0:35

22 січня 2020 року у "вісімці" - Житомирській установі виконання покарань №8 - повісився ув'язнений. Він відбував довічний термін і, провівши 22 року за ґратами, вирішив піти. "Люди, работающие в пенитенциарной системе, объясняют: "Это в кино показываю...

Хіти тижня. "Народ, ну слушать пи**еж Шарика - это уже моветон": Маруся Звіробій відповіла блогеру Шарію (відео)

четвер, 20 лютий 2020, 0:10

Анатолій Шарій засумнівався, що волонтерка Звіробій дійсно була тренером бійців Десантно-штурмових військ. Доброволець Маруся Звіробій публічно посварилася з проросійським блогером Анатолієм Шарієм. На своїй сторінці в Telegram вона жорстко відповіла й...