Хіти тижня. Їй було 85: Померла одна з найвідоміших французьких актрис

Стефан Одран почала акторську кар'єру ще у 1950-х роках. Вона виступала в театрах у Парижі, а потім почала пробиватися в кіно.

Фото: ЗМІ

У Франції померла знаменита актриса Стефан Одран (справжнє ім'я - Колетт Дашевіль). Про смерть 85-річної артистки повідомив її син Том Шаброль. За його словами, актриса померла через наслідки хвороби, повідомляють Патріоти України.

Широку популярність отримала після співпраці з Клодом Шабролем. Їх першою спільною роботою став фільм "Кузени" в 1959 році. Пізніше Одран стала "музою" і дружиною Шаброля і тим самим однією з найвідоміших актрис Франції.

Розквіт кар'єри актриси припав на 1970-ті роки, коли вона відзначилася участю в таких відомих картинах Шаброля, як "М'ясник" і "Криваве весілля". У 1974 році глядачі побачили її в образі Ілони Морган у фільмі "Десять негренят".

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...