Хіти тижня. Їй було 85: Померла одна з найвідоміших французьких актрис

Стефан Одран почала акторську кар'єру ще у 1950-х роках. Вона виступала в театрах у Парижі, а потім почала пробиватися в кіно.

Фото: ЗМІ

У Франції померла знаменита актриса Стефан Одран (справжнє ім'я - Колетт Дашевіль). Про смерть 85-річної артистки повідомив її син Том Шаброль. За його словами, актриса померла через наслідки хвороби, повідомляють Патріоти України.

Широку популярність отримала після співпраці з Клодом Шабролем. Їх першою спільною роботою став фільм "Кузени" в 1959 році. Пізніше Одран стала "музою" і дружиною Шаброля і тим самим однією з найвідоміших актрис Франції.

Розквіт кар'єри актриси припав на 1970-ті роки, коли вона відзначилася участю в таких відомих картинах Шаброля, як "М'ясник" і "Криваве весілля". У 1974 році глядачі побачили її в образі Ілони Морган у фільмі "Десять негренят".

Масовий мор риби на Дніпропетровщині: У МОЗ попередили про смертельну небезпеку

четвер, 8 червень 2023, 12:29

Україна знову зіткнулася з серйозною екологічною катастрофою, яка сталася на території Дніпропетровської області. Масовий мор риби почався внаслідок терористичного знищення Каховської Гідроелектростанції російськими окупантами. Наслідки цієї трагедії в...

Емоції зашкалюють: Змучений пес обійняв свого українського рятувальника, після того як дісталися до сталого берега Дніпра (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Загони українських рятувальників витягуючи з водяної паски людей та тварин, ризикуючи потрапити під обстріл окупанти. Ось і цей собака дякує, як може, бійцям, і не хоче розтаватися з ними.