Хіти тижня. Їли не сало з кулішем: Сенсаційна правда про українських козаків, якої не знали досі (відео)

Телеканал "1+1" відзняв третій цикл проекту "Україна, повернення своєї історії". У цьому фільмі команда автора Акіма Галімова разом з істориками досліджувала часи козацтва, повідомляють Патріоти України.

Устриці, вареники з чорнилом каракатиці та ікра - це історична правда, якої ми не знали. Ось саме таким був обід козака, а не сало з кулішем, як традиційно ми собі це уявляємо

Українські гетьмани мали власний двір, як європейські монархи, що там був штат придворних слуг, вельмож, що вони мали власну гвардію. Шаровари - це ще один міф. Козаки вдягалися за останньою європейською модою.

Знімальна група працювала у шести країнах. Найтяжче, згадують, було у Росії. Там шукали скриню із серцем останнього українського гетьмана Кирила Розумовського. Копію зробили спеціально для фільму. У подібних скринях зберігали серця англійських і французьких королів. Могилу із серцем у Батурині відкрили 1927 року і відтоді серце зникло.

Команда фільму отримала декілька дуже ґрунтовних доказів про те, що існує спеціальне секретне російське сховище, яке називається "Гохран". Частина найцінніших речей, українських речей, які були пов’язані саме з іменами видатних правителів були заховані там назавжди.

Авторам фільму вдалося знайти тунель, який веде до церкви усипальниці Богдана Хмельницького в Суботові. Вважається, що саме там гетьман сховав свої скарби, поміж яких мала бути і його булава. Те, що вона зберігається у Варшаві - це теж міф.

Протягом віків українську історію не просто крала Російська імперія, вона її руйнувала, а людям нав'язувала свою версію подій.

У центрі Києва військовий вбив двох товаришів по службі

вівторок, 3 жовтень 2023, 12:13

Військовий ЗСУ застрелив двох товаришів по службі в центрі Києва. Його затримали правоохоронці. Про це повідомили Інтерфакс-Україна в столичному головному управлінні поліції, передають Патріоти України. Там розповіли, що інцидент стався на вулиці Лаврс...

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...