Хіти тижня. Йому було лише 32... Помер відомий український хореограф

Микола Бойченко - фіналіст першого сезону танцювального шоу "Танцюють всі!". Він засновник D'Arts Dance Project, хореограф-постановник декількох сезонів "Х-фактор".

Микола Бойченко

Сьогодні помер український хореограф Микола Бойченко. Йому було 32 роки. "Високий політ Бойченко Миколи – талановитого режисера, неповторного хореографа, артиста і красивої людини був перерваний вчора, 1 червня 2018 року. Кожного, хто вважає за честь супроводжувати оплесками його фінальну ходу, просимо залишити вівторок вільним від інших планів. Сім'я і друзі Миколи", - повідомила про смерть танцюриста Даша Малікова у Facebook, передають Патріоти України.

Микола Бойченко - фіналіст першого сезону танцювального шоу "Танцюють всі!". Він засновник D'Arts Dance Project, хореограф-постановник декількох сезонів "Х-фактор". Працював ведучим прогнозу погоди на телебаченні.

Прощання з хореографом відбудеться 5 червня.

Опублікував: Олег Устименко

Частині українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:59

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України. Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених л...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...