Хіти тижня. Йшло ХХІ століття, або "Мауглі русского мира" (відео)

​Російські чиновники зробили для себе дивне відкриття. Виявляється, в Забайкальському краї є село, де підростаюче покоління навіть не знає, що таке примітивні блага цивілізації.

Депутат районної ради Тунгиро-Олекмінського району Забайкалля Іван Яковлєв днями заявив про те, що виявив дітей-мауглі в одному з населених пунктів, який знаходиться в 128 кілометрах від найближчого районного центру - села з промовистою назвою Тупик, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Живуть в цьому поселенні евенки і орочони. Раніше жителям селища продукти привозили, але зараз людям доводиться кататися в райцентр без малого сотню км. Майже всі діти у віці від 10 до 15 років не знають алфавіту, а ніякої школи в селищі не існує. Точніше, за паперами вона є, але вчителів у ній ніколи не було.

З 1 жовтня водії зобов’язані вмикати фари автомобіля за містом - у поліції нагадали вимоги

субота, 1 жовтень 2022, 9:27

Патрульна поліція нагадала водіям про обов'язкову до виконання вимогу правил дорожнього руху. З 1 жовтня їхати вдень поза межами населених пунктів можна лише з увімкненими ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями. Про це повідомила пресслужба П...

Паспорт вже є: Алла Пугачова отримала ізраїльське громадянство (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 23:15

Російська співачка Алла Пугачова залишила Росію і виїхала разом із дітьми до Ізраїлю, де перебувала після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну разом із чоловіком Максимом Галкіним. Журналісти видання "Телеграф" опублікували фото ізраїльсько...