Хіти тижня. Йшло ХХІ століття, або "Мауглі русского мира" (відео)

​Російські чиновники зробили для себе дивне відкриття. Виявляється, в Забайкальському краї є село, де підростаюче покоління навіть не знає, що таке примітивні блага цивілізації.

Депутат районної ради Тунгиро-Олекмінського району Забайкалля Іван Яковлєв днями заявив про те, що виявив дітей-мауглі в одному з населених пунктів, який знаходиться в 128 кілометрах від найближчого районного центру - села з промовистою назвою Тупик, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Живуть в цьому поселенні евенки і орочони. Раніше жителям селища продукти привозили, але зараз людям доводиться кататися в райцентр без малого сотню км. Майже всі діти у віці від 10 до 15 років не знають алфавіту, а ніякої школи в селищі не існує. Точніше, за паперами вона є, але вчителів у ній ніколи не було.

Хіти тижня. "Гвоздь в крышку гроба марионеток Кремля", - Злий Одесит про справу Марківа

середа, 24 липень 2019, 3:00

"История с арестом и приговором замкомвзвода первого батальона оперативного назначения Нацгвардии имени Кульчицкого Виталия Маркива в Италии до глубины души возмутила не только многих украинцев, но и создала соответствующий ажиотаж в самой Европе", - п...

Хіти тижня. Розслабитись після успіху на Вімблдоні: Світоліна похвалилася стрункими ніжками на відпочинку в Одесі (фото)

середа, 24 липень 2019, 2:00

Краща ракетка України перша зі співвітчизників пробилась у фінал престижного змагання і заробила в ході турніру майже мільйон доларів. Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує насолоджуватися відпусткою, яку вона проводить у себе на бат...