Хіти тижня. "Как же у бандеровцев все-таки хорошо, не стреляют, и хоть какая-то уверенность есть в завтрашнем дне", - блогер про заздрість "вати"

"Дві жіночки з тимчасово окупованої території говорять шепотом між собою в черзі до банкомату", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олександр Сінілов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Пзаду стою я, заздалегідь підігравши їм, щоб розговорити їх і дати зрозуміти, що я «тІпА свОй» ))) Отже: « – Как же у них у бЭндеровцев всё-таки хорошо, не стреляют и хоть какая-то уверенность есть в завтрашнем дне – и живут они в стране, а не как мы, непонятно где, и ради чего теперь и на кого горбатимся (сказала перша)!

– Ага, согласна, конечно же у них лучше!

– Только, как ни крути, а всё-равно у нас в Донецке і Луганске лучше с нашими бедными мальчиками защитниками, которые защищают нас от этой хунты, которая не дай Бог захватит нас, и будет нас уму разуму учить, и на мове разговаривать (відповіла інша першій)!

- Ты знаешь, я согласна с тобай! Тише ты – давай быстрее снимем деньги и домой поедем, а то тут СБУшник на СБУшнике – могут нас услышать и будем сидеть в подвале, как твой алкаш у наших прошлой зимой – потом всё лето ещё отрабатывал... (сказала перша іншій)…» Смішно, чи не правда? )))

Відразу пригадався мені анекдот на цю тему, тільки про двох черв’яків (таке треба розповідати тільки російською). Отже – маленький черв’ячок питає у своєї матусі:

– Мама, а мы можем жить в больших вкусных яблоках?

– Да, сынок!

– А в больших душистых грушах?

– Тоже можем.

– Так почему же мы живем в полном дерьме?

– Родину, сынок, не выбирают!".

"Пустунчику" все замало: Кива, вийшовши з лікарні, влаштував нову бійку з чоловіком на вулиці (відео)

четвер, 23 січень 2020, 21:14

Як тільки нардеп почув, що відео транслюється в соцмережу Facebook, то відразу відступив. Народний депутат від Опозиційної платформи - За життя Ілля Ківа, який влаштував бійку в ресторані Києва, знову потрапив у скандал. Так, в Мережі з'явилося відео, ...

Раніше такого не було: У Сибіру почали народжуватися діти з вродженими онкологічними захворюваннями

четвер, 23 січень 2020, 20:44

Загальна захворюваність дітей також зросла. У Красноярському краї діти стали з'являтися на світ з вродженими онкологічними захворюваннями, передають Патріоти України. Як розповів виданню «Проспект Миру» депутат Ілля Зайцев, про це в повідомила завідува...