Хіти тижня. Карма чи горе-крадії? Стало відомо про нову проблему окупантів у Криму

"Ростех" не зміг вчасно здати електростанції в анексованому Криму, на будівництво яких витратили 71 млрд рублів, і в третій раз запропонував перенести їх запуск. Про це з посиланням на заступника міністра енергетики РФ Андрія Черезова пише РБК, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, зазначено, що Ростех попросив Міненерго перенести терміни запуску двох електростанцій в Криму - Таврійської і Балаклавської ТЕС у Сімферополі і Севастополі відповідно.
Відомо, що перші блоки обох станцій запустили із запізненням на місяць, і вони працюють в режимі пусконалагодження.
"Енергоблоки завантажувалися, коли була така можливість, а іноді взагалі не подавали потужність в мережу, пояснює джерело, близьке до одного з профільних відомств", - пише видання.
За останніми даними, два енергоблоки цих кримських електростанцій можна буде запустити не раніше березня 2019 року, в той час як вони повинні були працювати з березня 2018 року.
Як повідомляється, Ростех вже втретє просить відкласти введення енергоблоків. Перший раз запуск зірвався через "проблеми з генеруючим обладнанням" - німецькими газовими турбінами Siemens, встановленими на ТЕС всупереч санкціям Заходу.
Другий раз (у червні) запустити енергоблоки також не вдалося через те, що, нібито, підрядники не побудували газові відводи і мережі для нових електростанцій.

Чоловік "організував" власну смерть, щоб вразити... родичів та друзів

понеділок, 30 січень 2023, 0:40

60-річний Бальтазар Лемос із бразильського міста Курітіби тривалий час займається організацією всіляких приватних урочистостей, включно із похоронами. У січні цього року він вирішив провести одну жалобну церемонію і для себе, щоб дізнатися, скільки люд...

Робота нецікава, але результат вразив: Поліція затримала москвичку в аеропорту і два дні відстежувала її походи в туалет

понеділок, 30 січень 2023, 0:27

У міжнародному аеропорту Внуково у столиці Росії у працівників митниці викликала підозру 23-річна пасажирка, яка прилетіла зі Стамбула, інформують Патріоти України. Як повідомляє Telegram-канал Baza, просвічування рентгеном показувало, що в нутрощах ді...