Хіти тижня. Карма чи горе-крадії? Стало відомо про нову проблему окупантів у Криму

"Ростех" не зміг вчасно здати електростанції в анексованому Криму, на будівництво яких витратили 71 млрд рублів, і в третій раз запропонував перенести їх запуск. Про це з посиланням на заступника міністра енергетики РФ Андрія Черезова пише РБК, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, зазначено, що Ростех попросив Міненерго перенести терміни запуску двох електростанцій в Криму - Таврійської і Балаклавської ТЕС у Сімферополі і Севастополі відповідно.
Відомо, що перші блоки обох станцій запустили із запізненням на місяць, і вони працюють в режимі пусконалагодження.
"Енергоблоки завантажувалися, коли була така можливість, а іноді взагалі не подавали потужність в мережу, пояснює джерело, близьке до одного з профільних відомств", - пише видання.
За останніми даними, два енергоблоки цих кримських електростанцій можна буде запустити не раніше березня 2019 року, в той час як вони повинні були працювати з березня 2018 року.
Як повідомляється, Ростех вже втретє просить відкласти введення енергоблоків. Перший раз запуск зірвався через "проблеми з генеруючим обладнанням" - німецькими газовими турбінами Siemens, встановленими на ТЕС всупереч санкціям Заходу.
Другий раз (у червні) запустити енергоблоки також не вдалося через те, що, нібито, підрядники не побудували газові відводи і мережі для нових електростанцій.

Народила дитину без черепа: У Польщі від українки приховали важку патологію плоду і заборонили робити аборт

понеділок, 26 вересень 2022, 12:44

Громадянка України в Польщі народила мертву дитину з важкою патологією.Все через те, що лікарі приховали патологію у дитини та не дали жінці зробити аборт. Історію українки Марії Яворської розповідають "Факти". . Марія переїхала до Польщі 2 роки тому...

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...