Хіти тижня. Карма? Російського співака, що виступав у "ДНР", вкусила змія

Відомого російського співака, соліста групи "Градуси" Романа Пашкова, який виступав у "ДНР", під час відпочинку вкусила змія. Про інцидент Пашков розповів на своїй сторінці в Instagram, повідомляють Патріоти України.

Відомо, що інцидент стався під час відпочинку на Балі. Роман Пашков повідомив, що це відбулося прямо в готелі. Після укусу він змушений був звернутися за допомогою до медиків і йому поставили крапельницю.

"Я ненавиджу змій. І щоб ви думали? Мене в готелі за ногу вкусила змія. І незрозуміло: отруйна чи ні. Була дрібна неприємна змія. Тому я зараз в госпіталі. Взяли кров. Щось там капають в руку", - рассказал про інцидент на відео артист.

Шанувальники музиканта побажали йому якнайшвидшого одужання і припустили, що змія швидше за все була не отруйна, так як Пашков зовсім не втратив почуття гумору.

"Звідки в готелі змія? Жити-то будеш? Або ще невідомо?", "Я б від страху відразу померла. Капеец, я не поїду в Азію", "Роман, судячи з того, що почуття гумору нікуди не поділося, черв'як був не отруйний", - написали користувачі.

Пенсії українцям перерахують: Хто і скільки отримуватиме з квітня

середа, 29 березень 2023, 18:59

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії тим, хто продовжив працювати. Підвищення становитиме приблизно близько 2%. Чим вища зарплата, тим більше може бути підвищення. Із квітня щороку підвищуватимуть пенсію тим українцям, які продовжили працювати на за...

Всього два правила: 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

середа, 29 березень 2023, 18:56

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає, передають Патріоти України. Про це він сказав в інтерв'...