Хіти тижня. Каспій наступний? Аральське море повністю загинуло. Невтішні висновки вчених (фотофакти)

Через бездумну діяльність радянської влади почались незворотні процеси наростання екологічного лиха. Площа Аралу на початку 1960-х становила 66 458 км². Найбільша глибина була 68 м, середня — 15,5 м.

Аральське море і його залишки повністю зникли - про це говорять проаналізовані за минулий рік фотографії, пишуть вчені. Ймовірно це море не відновиться у найближчі кілька століть, зазначають Патріоти України.

Фотографія, зроблена за допомогою супутника Proba-V 15 червня 2018 року. Ще на початку 1960-х Аральське море займало входило до п'ятірки найбільших озер світу. Зараз залишилися на місці Аральського моря залишкові солонуваті озера займають площу близько 8 тисяч км². Тепер там, де зеленіли буйні пасовища та плескалися гігантські запаси промислової риби вітер розносить пісок з сіллю, котрі вбивають все живе навколо. А посеред пустелі "летючими голландцями" маярять риболовецькі сейнери колись дуже потужного флоту.

Закликав захопити Одесу, Харків та Миколаїв: Поліція затримали 56-річного одесита

понеділок, 15 серпень 2022, 22:14

Правоохоронці затримали одесита, який підтримував повномасштабну війну росії проти України. 56-річний чоловік закликав росіян захопити Одесу, Харків та Миколаїв. Проросійськи налаштованого чоловіка викрили співробітники Одеського районного управління п...

"Найсолодші яблука лише вдома": Настя Каменських повернулася до України (фото)

понеділок, 15 серпень 2022, 21:40

Українська співачка Настя Каменських повернулася до України з Іспанії, де перебувала разом із чоловіком Потапом з 24 лютого. Артистка опублікувала фото, на якому позує біля яблуні. У публікації вона повідомила, що зібрала перший урожай, передають Патрі...