
У Чернівцях на зупинці громадського транспорту сталася бійка між водієм маршрутки та пасажиром. Про це повідомляє Instagram-спільнота chernivtsigram, передають Патріоти України.
За словами очевидців, інцидент стався між пасажиром та водієм маршрутного автобуса №7.
Варто зазначити, що дане відео активізувало користувачів мережі. У багатьох викликало обурення те, що двох забіяк чоловіків ніхто відразу не розборонив.
"Жерсть, якби жінка не підійшла, то б ніхто не підійшов, а чоловіки просто стоять і посміхаються", - зазначила juliamigalchan.
"Проблема в тому, що навіть ніхто не допоміг. Хоч хтось їх розборонив", - написала a_okipniak.

"Селянські бійки...індійські фільми відпочивають", - прокоментував ispanec7_7_7.
"Цей водій дуже багато років працює на цьому маршруті", - зазначила Yankeskakravcova.

"Походу хотів по посвідченню їхати", - написав e1dzoky
"Важко сидіти нерухомо цілий день за кермом і шкідливо для хребта, треба розім'яти м'язи людини і вихлюпнути негативну енергію. Це ж "спорт". Краще хвилину "помахатися" ніж сигарети курити весь день за кермом і кричати", - написав andreyschastliviy.

"Для тих розумників, які пишуть, що треба було боронити, ви отримаєте по обличчю і будете знати, що не можна лізти в бійку незнайомих людей, а якщо ви вдарите ще когось вас чекаю неймовірні пригоди", - написала bbellaa1990.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...