Хіти тижня. Як зберегти свій "мотор" до 120 років: П'ять найбільш корисних вправ для серця

Як відомо, серцево-судинні захворювання тримають "почесне" перше місце у людській смертності. Нескладна профілактика здатна подовжити життя більшості з нас.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ

Ваше серце - це м'яз, і вона стає сильнішою і здоровіше, якщо ви ведете активне життя. Ніколи не пізно починати тренування, і вам не обов'язково бути професійним спортсменом, зазначають Патріоти України з посиланням на news.eizvestia.com.

Найбільш ефективні вправи, які допоможуть зміцнити серце.

Біг і ходьба

Ці види вправ (вибирайте, що вам до душі) допомагають контролювати рівень холестерину і, отже, знижують ризик серцевого нападу. Крім того, вони знижують кров'яний тиск, покращують обмін глюкози і знижують відсоток жиру в організмі.

Ходьба по сходах

Це простий спосіб підвищити частоту серцевих скорочень і прокачати серцевий м'яз. Приділяйте цій вправі по 30 хвилин тричі на тиждень, щоб відчути максимальну користь.

Велопрогулянки

Їзда на велосипеді сприяє накачуванню великих литкових м'язів і поліпшенню кровотоку у всьому організмі. Це сприяє кращому харчуванню клітин і тканин, за рахунок чого поліпшується робота серця.

Заняття на еліптичному тренажері

Його можна поставити вдома або тренуватися з ним в фітнес-клубі. Перевага вправ з еліпсом для здоров'я серця полягає в тому, що він дозволяє одночасно опрацювати верхню і нижню частину тіла. Зокрема, ритмічні рухи рук змушують кров краще живити м'язи спини і плечей.

Зумба

Танці - це ритмічна і аеробне тренування одночасно. Залежно від виду танців, вони розганяють серцебиття до 135 ударів в хвилину. Щоб зміцнити серце, найбільш підходящий танець - Зумба. Він в міру ритмічний, при цьому не несе ризик отримати травму.

Опублікував: Інна Мартинчук

Хіти тижня. Одного з провідних операторів мобільного зв'язку України викуплюють азербайджанці

середа, 16 жовтень 2019, 18:30

Що станеться з ціновою політикою стосовно споживачів послуг, залишається тільки гадати. Азербайджанський оператор зв’язку Bakcell подав заявку в Антимонопольний комітет України на концентрацію ПрАТ«ВФ Україна». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з п...

Пропаг**дони Путіна могли б радіти: Відомі рокери осоромились, зарахувавши Київ та Мінськ до російських міст

середа, 16 жовтень 2019, 18:27

Відомий британський рок-гурт Uriah Heep спровокував скандал у соцмережах, зарахувавши Київ і Мінськ до російських міст в анонсі свого туру по РФ, передають Патріоти України. "Ще дві дати оголошені в Російській Федерації. П'ятниця, 7 лютого - підтвердже...