Хіти тижня. Хотіла врятувати внуків: На популярному українському курорті сталася страшна НП

Чергова страшна історія з "третьою дамбою" в Бердянську. Там бабуся намагалася врятувати онуків і потонула сама.

Вчора згубне місце в районі АКЗ в Бердянську в черговий раз підтвердило свою погану репутацію, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

66-річна бабуся відпочивала тут з онуками. Незважаючи на хвилі, діти плавали на матраці. Коли надувний плавзасіб почав віддалятися від берега, жінка спробувала дістатися до нього. Але в небезпечному місці пенсіонерку затягнуло під воду, і вона загинула. З дітьми все гаразд.

У Бердянську триває сумна липнева серія. Нагадаємо, що на початку місяця на дамбі №3 потонули дідусь з онуком. Всього ж за дві декади на водних об'єктах Бердянська загинуло семеро людей.

Опублікував: Олег Устименко

Вражаюча винахідливість: В Австрії придумали, як відвадити неонацистів від будинку, де народився Гітлер

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:54

Австрія розпочала роботу з перетворення будинку з жовтої цегли, де народився Адольф Гітлер, в поліцейську дільницю. Таким чином влада хоче не допустити, щоб будівля стала місцем паломництва неонацистів. Після десятиліть суперечок щодо прав власності та...

Навіть вторгнення пережив без пошкоджень: Під Києвом знайшли ВАЗ без пробігу, який простояв у гаражі 50 років (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:43

В Ірпені на Київщині виявили ВАЗ-2102 фактично без пробігу, який простояв у гаражі 50 років. Про унікальну знахідку повідомив блогер з ніком Roma Urraco, передають Патріоти України. "Найкраща знахідка за весь час: в наші руки потрапила абсолютно нова "...