Хіти тижня. Хотіла врятувати внуків: На популярному українському курорті сталася страшна НП

Чергова страшна історія з "третьою дамбою" в Бердянську. Там бабуся намагалася врятувати онуків і потонула сама.

Вчора згубне місце в районі АКЗ в Бердянську в черговий раз підтвердило свою погану репутацію, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

66-річна бабуся відпочивала тут з онуками. Незважаючи на хвилі, діти плавали на матраці. Коли надувний плавзасіб почав віддалятися від берега, жінка спробувала дістатися до нього. Але в небезпечному місці пенсіонерку затягнуло під воду, і вона загинула. З дітьми все гаразд.

У Бердянську триває сумна липнева серія. Нагадаємо, що на початку місяця на дамбі №3 потонули дідусь з онуком. Всього ж за дві декади на водних об'єктах Бердянська загинуло семеро людей.

Опублікував: Олег Устименко

Бабине літо в Україні триватиме тиждень:Синоптик Діденко назвала точні дати

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:30

Найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості бабине літо!" - спрогнозувала...

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...