Хіти тижня. Кінематографісти переполошились: На горі Арарат знайшли залишки Ноєвого ковчега і дивовижні докази

Залишки ковчега проотця теперишнього людства, можливо, були віднайдені під час розкопок на горі Арарат, про що повідомляється в документальному фільмі.

Згідно Express, Ноїв ковчег - це судно, описане в біблійному оповіданні в Книзі Буття, завдяки якому Бог рятує праведника Ноя, його родину та тварин від всесвітнього потопу, нагадують Патріоти України. Наразі немає ніяких достеменних наукових доказів існування корабля. Однак багато вчених присвятили своє життя розшукам. Згідно з четвертим віршем восьмої глави Книги Буття, після потопу Ноїв ковчег пришвартувався в "горах Арарату".

Згідно документального фільму, одна людина піднялася на величезну скелю в теперішній Туреччині і зробила приголомшливе відкриття.

"У 1955 році французький промисловець Фернан Наварра і його син піднялися на північно-західний схил гори Арарат в пошуках ковчега, - повідомляє оповідач. - Вони проникли в глибоку ущелину льодовика і виявили 1,5-метровий шматок стародавнього дерева. Це була не частина дерева, а, очевидно, щось зрубане (деревина злотницької обробки.-ред). Однак це відкриття було зроблено більш ніж на 300 метрів нижче аномалії Арарату. А коли деревину проаналізовали, встановили, що вона належить до четвертого або п'ятого століття нашої ери ". Однак не всі згодні з офіційними даними.

"Вони знайшли частини корабля на горі Арарат, що доводить, що така історія сталася, - підкреслив доктор Девід Вандерхофт. - Якщо ця історія мала місце бути, то вона точно відображає Слово Бога".

Віддати останню шану: Церемонія прощання із загиблим на Донбасі Героєм України полковником Дмитром Каплуновим відбудеться у Києві 9 грудня

неділя, 8 грудень 2019, 7:55

У понеділок, 9 грудня, в Центрі культури і мистецтв Служби безпеки України (вул.Іринінська, 6) відбудеться урочиста церемонія прощання з офіцером "Альфи" Дмитром Каплуновим, повідомляють Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ. Захід розпочнеться о...

У Європі запустили у виробництво китайського конкурента Tesla Model Y

неділя, 8 грудень 2019, 7:10

Компанія Aiways випустила перші зразки електричних кросоверів U5 для європейського ринку на своєму заводі у Китаї. Судячи з інформації, офіційний запуск на ринок Aiways U5 в Європі запланований на квітень 2020 року, передають Патріоти України з посилан...