Хіти тижня. Кінематографісти переполошились: На горі Арарат знайшли залишки Ноєвого ковчега і дивовижні докази

Залишки ковчега проотця теперишнього людства, можливо, були віднайдені під час розкопок на горі Арарат, про що повідомляється в документальному фільмі.

Згідно Express, Ноїв ковчег - це судно, описане в біблійному оповіданні в Книзі Буття, завдяки якому Бог рятує праведника Ноя, його родину та тварин від всесвітнього потопу, нагадують Патріоти України. Наразі немає ніяких достеменних наукових доказів існування корабля. Однак багато вчених присвятили своє життя розшукам. Згідно з четвертим віршем восьмої глави Книги Буття, після потопу Ноїв ковчег пришвартувався в "горах Арарату".

Згідно документального фільму, одна людина піднялася на величезну скелю в теперішній Туреччині і зробила приголомшливе відкриття.

"У 1955 році французький промисловець Фернан Наварра і його син піднялися на північно-західний схил гори Арарат в пошуках ковчега, - повідомляє оповідач. - Вони проникли в глибоку ущелину льодовика і виявили 1,5-метровий шматок стародавнього дерева. Це була не частина дерева, а, очевидно, щось зрубане (деревина злотницької обробки.-ред). Однак це відкриття було зроблено більш ніж на 300 метрів нижче аномалії Арарату. А коли деревину проаналізовали, встановили, що вона належить до четвертого або п'ятого століття нашої ери ". Однак не всі згодні з офіційними даними.

"Вони знайшли частини корабля на горі Арарат, що доводить, що така історія сталася, - підкреслив доктор Девід Вандерхофт. - Якщо ця історія мала місце бути, то вона точно відображає Слово Бога".

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.