Хіти тижня. Кладовище оточили охоронці: Людмилу Янукович помітили в окупованому Севастополі (фото)

Колишню дружину президента-втікача Віктора Януковича Людмилу помітили на Братському військово-меморіальному кладовищі в окупованому Севастополі. Очевидно, жінка приїхала туди на роковини смерті сина - Віктора Януковича-молодшого, повідомляють Патріоти України.

Він помер у віці 33 років. У 20 березня 2015-ого чоловік провалився під кригу на озері Байкал. 23 березня його поховали на військовому кладовищі на анексованому півострові у Севастополі.

Спочатку ЗМІ лише припускали, де похований Янукович-молодший. Та у серпні 2018-ого на зазначеному кладовищі з'явився надгробний пам'ятник із датами дати народження і смерті молодшого сина екс-президента. На пам'ятнику також написано "Віктор Вікторович Янукович", а на арці викарбувана цитата з Євангелія від Іоанна: "Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх".

Як повідомляє "Крим.Реалії" за годину до приїзду Людмили Янукович кладовище оточили охоронці, зокрема і могилу Віктора Януковича-молодшого.

Після втечі екс-президента України до Росії, Людмила Янукович, ймовірно, переїхала до Криму. Вона веде непублічне життя, живе під Севастополем і займається власним бізнесом – володіє кількома продуктовими магазинами.

Джерело: 24 канал

Дива не буде: Уряд оприлюднив ймовірну мінімальну зарплату на 2024 рік, яка на 20% нижча за прожитковий мінімум

неділя, 28 травень 2023, 9:30

В уряді обговорили спільно з профспілками ймовірний розмір мінімалки на 2024 рік. Профспілки вважають, що запропонована чиновниками мінімальна зарплата на 2024 рік не відповідає реальному рівню очікуваної вартості життя, передають Патріоти України. Нат...

Не всім по кишені! В Україні очікують дефіцит на продукти садівництва: Якими будуть ціни на фрукти

неділя, 28 травень 2023, 9:28

Холодна і дощова весна, на жаль, вплинула на врожай фруктів цього року. Він буде нижчим, ніж очікувалося. Дефіцит вітчизняних фруктів компенсують за рахунок імпорту. Однак ціни на фрукти, особливо ранні, в Україні не будуть низькими. Про це розповіли а...