Хіти тижня. "Класно бути самотнім": Як виступ коміка зруйнував 4 тис. пар і 17 шлюбів (відео)

Шотландський комік Деніел Слосс розповів у своєму стендапі, чому класно бути самотнім.

Шотландський комік Деніел Слосс розповів у своєму стендап на Netflix, чому класно бути одному. 20-хвилинний виступ про стосунки спровокував величезну кількість розлучень пар і родин, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

Комік запропонував глядачам, які перебували в заплутаних стосунках, згадати, чи замислювалися вони колись про те, що життя стало би простішим, якби їхній партнер помер через якусь випадковість.

Слосс також зауважив, що суспільство звикло вважати самотніх людей неповноцінними. Через це люди обирають собі не того партнера, щоб просто заповнити цей соціальний пробіл.

Крім того, багато хто намагається змінити партнера під себе. "Кожні стосунки ідеальні перші три місяці. Після трьох місяців ви розумієте, що ніхто інший не є шматочком вашої головоломки. Всі інші на цій планеті такі ж глибокі, складні й індивідуальні, як і ви, а це значить, що вони провели останні 20 або 30 років свого життя, працюючи над своєю головоломкою так само, як ви працювали над собою. Ви не можете чекати від них того, що вони раптово відмовляться від усього, чого досягли, щоб підлаштуватися під вас", – сказав він.

Всього за десять днів чотири тисячі користувачів мережі подякували Деніелу Слоссу за те, що він допоміг розірвати непотрібні стосунки. Ще 17 осіб розповіли коміку про те, що надихнулися на розлучення.


Хіти тижня. "Лайно без мізків!": Кондратюк жорстко пройшовся по російських артистах-фанатах Путіна

четвер, 27 лютий 2020, 3:00

Російські артисти, які підтримали агресію президента Володимира Путіна щодо України, не можуть нести меседжі культури, а тільки пропаганду війни та поневірянь. Про це сказав український продюсер Ігор Кондратюк. За його словами, ні Валерій Меладзе, ні О...

Хіти тижня. Все погано: Зовсім скоро в окупованому Криму відбудеться екокатастрофа

четвер, 27 лютий 2020, 2:00

Окупований Росією Крим залишиться без води вже влітку 2020 року. "В цілому по півострову запасів трохи більше, але кажуть, що води вистачить місяця на чотири. Приблизно до червня. І цього окупаційній владі ніяк не виправити",- розповів Казарін. Треба в...