Хіти тижня. "Класно бути самотнім": Як виступ коміка зруйнував 4 тис. пар і 17 шлюбів (відео)

Шотландський комік Деніел Слосс розповів у своєму стендапі, чому класно бути самотнім.

Шотландський комік Деніел Слосс розповів у своєму стендап на Netflix, чому класно бути одному. 20-хвилинний виступ про стосунки спровокував величезну кількість розлучень пар і родин, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

Комік запропонував глядачам, які перебували в заплутаних стосунках, згадати, чи замислювалися вони колись про те, що життя стало би простішим, якби їхній партнер помер через якусь випадковість.

Слосс також зауважив, що суспільство звикло вважати самотніх людей неповноцінними. Через це люди обирають собі не того партнера, щоб просто заповнити цей соціальний пробіл.

Крім того, багато хто намагається змінити партнера під себе. "Кожні стосунки ідеальні перші три місяці. Після трьох місяців ви розумієте, що ніхто інший не є шматочком вашої головоломки. Всі інші на цій планеті такі ж глибокі, складні й індивідуальні, як і ви, а це значить, що вони провели останні 20 або 30 років свого життя, працюючи над своєю головоломкою так само, як ви працювали над собою. Ви не можете чекати від них того, що вони раптово відмовляться від усього, чого досягли, щоб підлаштуватися під вас", – сказав він.

Всього за десять днів чотири тисячі користувачів мережі подякували Деніелу Слоссу за те, що він допоміг розірвати непотрібні стосунки. Ще 17 осіб розповіли коміку про те, що надихнулися на розлучення.


Хіти тижня. "Я мушу поїхати в село на 5 тисяч?": Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок

четвер, 13 серпень 2020, 2:00

Катерина Реп'яхова зізналася, що любить "шикарну Туреччину від €2000" за тур. Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова відпочила в Болгарії. Але їй не сподобалося. Про це жінка чесно розповіла у своєму Instagram-блозі, передають Патріоти України. "Вс...

#ШахрайГудбай: У метро Києва з'явився оригінальний "антишахрайський" потяг (фото)

четвер, 13 серпень 2020, 0:32

Артпоїзд #ШахрайГудбай курсуватиме впродовж серпня синьою гілкою метро. Київський метрополітен запустив артпоїзд з правилами безпечного безготівкового розрахунку, інформують Патріоти України. В такий спосіб столична підземка приєдналась до Всеукраїнськ...