
Екс-росіянка Катерина Бех, яка вирішила в минулому році змінити спортивне громадянство на українське, виграла золоту нагороду в спринтерській гонці на юніорському чемпіонаті світу з біатлону, який в ці дні проходить в словацькому Брезно-Осрблі. Про це повідомляє "Російський Діалог", передають Патріоти України.
Новоспечена українка без промахів пройшла два вогневі рубежі, а також продемонструвала пристойну роботу на лижні. У підсумку це дозволило їй на фініші на 12,1 секунди випередити представницю Польщі Камілу Жук, у якій, щоправда, було два промахи.
Трійку призерів з чистою стрільбою замкнула німецька біатлоністка Ханна Кебінгер. Вона відстала від української спортсменки на 14 секунд. Кращою з росіянок стала Ірина Казакевич, яка допустила два промахи. Тетяна Воронова з нулем 10-я. Анастасія Кайшева і Ксенія Довга промахнулися по три рази і зайняли 35-е і 38-е місця відповідно.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...