Хіти тижня. Кобзон... Кобзон: У Москві та Донецьку готуються до траурних заходів, - ЗМІ

Кобзона хочуть відключити від апарату життєзабезпечення, оскільки він вже в комі і навряд чи з неї вийде, повідомляє джерело.

Народний артист СРСР і депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон, стан якого погіршився цієї ночі, впав у кому, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Раніше повідомлялося, що 80-річний співак підключений до апарату допоміжної вентиляції легень. Лікарі оцінювали його стан як стабільно важкий. Раніше в оточенні Кобзона заявляли, що його госпіталізація була плановою. Кобзон перебуває в лікарні вже тиждень.
Останнім часом багато відзначали хворобливий вигляд Кобзона, на похоронах поета Андрія Дементьєва він пересувався за допомогою охоронця.
Опублікував: Олег Устименко

"Захист України" стосується всіх: У Раді ухвалили законопроєкт, за яким хлопців і дівчат не розподілятимуть

четвер, 25 квітень 2024, 8:30

Депутати Верховної Ради більшістю голосів ухвалили в першому читанні законопроєкт №11092, яким пропонують скасувати розподіл у навчанні дисципліни "Захист України" для хлопців і дівчат. "За" проголосували 291 парламентар, передають Патріоти України. Пр...

"Не було практично міста. Його рівняли з землею": Боєць ГУР розповів про прорив до Маріуполя

четвер, 25 квітень 2024, 7:50

Боєць Головного управління розвідки на позивний “Несмачний” був командиром однієї із груп, яка відправилася на гелікоптерах до окупованого Маріуполя. Там він приєднався до українських захисників та разом із ними обороняв місто від російських окупантів....