Хіти тижня. Кобзон... Кобзон: У Москві та Донецьку готуються до траурних заходів, - ЗМІ

Кобзона хочуть відключити від апарату життєзабезпечення, оскільки він вже в комі і навряд чи з неї вийде, повідомляє джерело.

Народний артист СРСР і депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон, стан якого погіршився цієї ночі, впав у кому, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Раніше повідомлялося, що 80-річний співак підключений до апарату допоміжної вентиляції легень. Лікарі оцінювали його стан як стабільно важкий. Раніше в оточенні Кобзона заявляли, що його госпіталізація була плановою. Кобзон перебуває в лікарні вже тиждень.
Останнім часом багато відзначали хворобливий вигляд Кобзона, на похоронах поета Андрія Дементьєва він пересувався за допомогою охоронця.
Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Тримайся, Лію! Хвора на коронавірус Ахеджакова хотіла втекти з лікарні, бо не могла дивитися у палаті на нескінчену путінську телепропаганду

субота, 23 січень 2021, 4:00

Російська журналістка Олена Риковцева повідомила, що артистку Лію Ахеджакову виписали з московської лікарні, де вона проходила лікування. Відзначимо, що раніше в ЗМІ з'являлася інформація про госпіталізацію жінки, але пізніше вона її спростувала. Як ви...

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...