Хіти тижня. Колеги по "Дизель шоу" переступили межу: Обурена сестра загиблої Марини Поплавської звернулася до українців

Рани в серці ще не зарубцювались, а комунікація між родичами Марини та її партнерами явно не на потрібному рівні. Характер концертів та сценічних жартів "дизилів" звісно далекий від траурного формату

Сім’я трагічно загиблої Марини Поплавської обурилась проведенням святкового концерту «Дизель шоу» в Житомирі присвяченого дню народження Марини, зазначають Патріоти України.

На своїй сторінці в Facebook Людмила Поплавська опублікувала звернення до керівництва проекту з вимогою припинити будь-які дії пов’язані з ім'ям Марини без згоди її сім’ї.

Людмила обурена тим, що концерт, який присвятили пам'яті сестри був проведений дуже рано – з дня трагічної дати пройшло трохи більше чотирьох місяців.

Крім того, як стверджує автор заяви, збір коштів для неповнолітніх племінниць загиблої «Дизель шоу» організували виключно з метою піару.

«До Вас звертається рідна сестра Маріанни (Марини) Поплавської та вся моя сім’я. Ми більше не можемо стояти осторонь і мовчати, дивлячись на те, як продюсери “дизель-шоу” і піар-менеджер з метою цього ж піару здійснюють вчинки нелогічні, незрозумілі і несвоєчасні», – почала своє звернення сестра Марини.

Далі Людмила пише, що сім’я не давала ніяких погоджень на проведення галасливих заходів в ім’я Марини. Тим більше, до дня її народження дев’ятого березня. Крім того, в будь-яких фінансових пожертв сім’я також не потребує.

«У мене виникають питання: «яким чином без узгодження зі мною, без переліку відповідних документів, в кінці кінців без мого підпису були відкриті спеціальні рахунки на неповнолітніх племінниць?», – цікавиться Людмила.

Такі дії з боку «Дизель шоу» стали ігноруванням вимог сім’ї Марини. Раніше Людмила обіцяла продюсерам, що звернеться в поліцію із заявою, якщо неузгоджені заходи, які використовують ім’я загиблої, продовжаться.

Далі Людмила пояснює, чому вони так різко реагують на ситуацію, що склалася.

«Коли 20 жовтня 2018 сталася жахлива ДТП, ніхто з керівників “Дизель-шоу” не повідомив нам про загибель Маріанни. Про трагедію наша сім’я дізналася з інтернету !? Не потрібно шукати виправдань цього вчинку. Їх не повинно бути! Повідомити потрібно було в першу чергу і особисто», – пояснює автор.

Через три тижні після фатального ДТП представники шоу порахували доречним розпочати зйомки фільму «Королева гумору» присвяченого Марині. Родині було запропоновано знятися в кінострічці, але, зі зрозумілих причин, вони відмовилися.

«Знімати фільми не витримавши паузи, в такий складний для родини час неприпустимо», – вважає Людмила.

Фільм в результаті зняли, але він був підданий жорсткій критиці з боку близьких головної героїні. Вони вважають, що цей «продукт» не має нічого спільного з творчими досягненнями Матері гумору і тільки декілька епізодів кінострічки мають право на існування.

Людмила вважає будь-які дії продюсерів шоу, пов’язаних з ім’ям її сестри, звичайним піаром і вимагає припинити будь-які згадки інформації про сім’ю Марини.

«Досить! Викладати будь-яку інформацію про сім’ю Маріанни продюсери не мають ніякого морального права! Честь, гідність, порядність і ділову репутацію ще ніхто не відміняв! Як і захист цих моральних якостей”, – уклала Людмила Поплавська.

Військовий облік для жінок: Нардеп пояснив, за яким принципом будуть визначати необхідні спеціальності

середа, 17 серпень 2022, 19:51

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський розповів, що спеціальність жінок, які підпадають під військовий облік в Україні, буде визначатися їхнім дипломом про освіту. Про це він заявив під час бр...

Олександр Усик заспівав "Червону калину" під час "дуелі поглядів" перед реваншем із Джошуа

середа, 17 серпень 2022, 18:24

17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патр...