Хіти тижня. Колеги по "Дизель шоу" переступили межу: Обурена сестра загиблої Марини Поплавської звернулася до українців

Рани в серці ще не зарубцювались, а комунікація між родичами Марини та її партнерами явно не на потрібному рівні. Характер концертів та сценічних жартів "дизилів" звісно далекий від траурного формату

Сім’я трагічно загиблої Марини Поплавської обурилась проведенням святкового концерту «Дизель шоу» в Житомирі присвяченого дню народження Марини, зазначають Патріоти України.

На своїй сторінці в Facebook Людмила Поплавська опублікувала звернення до керівництва проекту з вимогою припинити будь-які дії пов’язані з ім'ям Марини без згоди її сім’ї.

Людмила обурена тим, що концерт, який присвятили пам'яті сестри був проведений дуже рано – з дня трагічної дати пройшло трохи більше чотирьох місяців.

Крім того, як стверджує автор заяви, збір коштів для неповнолітніх племінниць загиблої «Дизель шоу» організували виключно з метою піару.

«До Вас звертається рідна сестра Маріанни (Марини) Поплавської та вся моя сім’я. Ми більше не можемо стояти осторонь і мовчати, дивлячись на те, як продюсери “дизель-шоу” і піар-менеджер з метою цього ж піару здійснюють вчинки нелогічні, незрозумілі і несвоєчасні», – почала своє звернення сестра Марини.

Далі Людмила пише, що сім’я не давала ніяких погоджень на проведення галасливих заходів в ім’я Марини. Тим більше, до дня її народження дев’ятого березня. Крім того, в будь-яких фінансових пожертв сім’я також не потребує.

«У мене виникають питання: «яким чином без узгодження зі мною, без переліку відповідних документів, в кінці кінців без мого підпису були відкриті спеціальні рахунки на неповнолітніх племінниць?», – цікавиться Людмила.

Такі дії з боку «Дизель шоу» стали ігноруванням вимог сім’ї Марини. Раніше Людмила обіцяла продюсерам, що звернеться в поліцію із заявою, якщо неузгоджені заходи, які використовують ім’я загиблої, продовжаться.

Далі Людмила пояснює, чому вони так різко реагують на ситуацію, що склалася.

«Коли 20 жовтня 2018 сталася жахлива ДТП, ніхто з керівників “Дизель-шоу” не повідомив нам про загибель Маріанни. Про трагедію наша сім’я дізналася з інтернету !? Не потрібно шукати виправдань цього вчинку. Їх не повинно бути! Повідомити потрібно було в першу чергу і особисто», – пояснює автор.

Через три тижні після фатального ДТП представники шоу порахували доречним розпочати зйомки фільму «Королева гумору» присвяченого Марині. Родині було запропоновано знятися в кінострічці, але, зі зрозумілих причин, вони відмовилися.

«Знімати фільми не витримавши паузи, в такий складний для родини час неприпустимо», – вважає Людмила.

Фільм в результаті зняли, але він був підданий жорсткій критиці з боку близьких головної героїні. Вони вважають, що цей «продукт» не має нічого спільного з творчими досягненнями Матері гумору і тільки декілька епізодів кінострічки мають право на існування.

Людмила вважає будь-які дії продюсерів шоу, пов’язаних з ім’ям її сестри, звичайним піаром і вимагає припинити будь-які згадки інформації про сім’ю Марини.

«Досить! Викладати будь-яку інформацію про сім’ю Маріанни продюсери не мають ніякого морального права! Честь, гідність, порядність і ділову репутацію ще ніхто не відміняв! Як і захист цих моральних якостей”, – уклала Людмила Поплавська.

Символ України, що чинить спротив світовому злу: Кулеметниця ЗСУ потрапила на обкладинку Vogue, відтіснивши знаменитих артистів, політиків, бізнесменів світу

неділя, 3 березень 2024, 7:40

Українська кулеметниця Оксана "Ксена" Рубаняк з'явилась на обкладинці весняного номера Vogue Ukraine. Військова позувала у формі. Руде волосся заплела в косу. Фотографував її британець Бретт Ллойд. "Весняний номер присвячений людям і справам, які надих...

В Україні поліцейські придумали, як штрафувати водіїв, які нічого не порушили, але суд поставив крапку у справі

неділя, 3 березень 2024, 6:30

Восьмий апеляційний суд у Львові скасував штраф, виписаний поліцейськими водієві, викривши "схему", завдяки якій правоохоронці підставляли автовласників, передають Патріоти України. Як пише «Твоя машина», у суді розглядалася справа водія, якого восени ...