По домівках в такому випадку вони ходять не дуже часто, зате дізнаються про покупки та майно субсидіантів в банках, реєстрах нерухомості, у сусідів і друзів, - передають Патріоти України з посиланням на «Вести».
Наприклад, в Полтавській області санітарка з пологового будинку приховала інформацію, що син купив машину за 169 тис. грн за кілька місяців до оформлення субсидії. Таким чином вона завдала державі збитків в 3389 грн. А в Житомирській області місцевий житель сховав при оформленні субсидії офіс. Розкрити «злочин» допомогла колишня теща, яка написала скаргу в соцоргани. Чоловікові також довелося повернути більше 5 тис. грн субсидії.
Крім того, соціальні служби почали боротьбу з матерями-одиначками. Вони опитують сусідів і приходять до них додому з перевірками. Якщо в будинку застукали чоловіка, то мамам загрожують навіть судимості.
У парламенті тим часом обговорюють проект закону, за яким соцінспекторам збираються дати більше прав. Правда, самі депутати кажуть, що поки цей документ непрохідний.
У колишньої очільниці Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії Тетяни Крупи виявили, окрім вилучених 5 мільйонів доларів, ще 592 тисячі доларів на рахунку у польському банку. Про це заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прок...
Правоохоронці викрили викладача одного з приватних університетів Полтави, який сприяв в уникненні військової служби через фіктивне зарахування до вишу та підробки медичних документів. Нині йому вручили підозру. Про це повідомили в пресслужбі Національн...