Хіти тижня. "Косметологи в расположении дивизиона": Журналіст розповів про "особисту драму" чергової "героїні "ДНР"

Ольга Качур робить косметичні процедури в одному з найдорожчих салонів Горлівки по вулиці Комсомольській, однак, за необхідності косметологи приїжджають в військове розташування.

Ольга Качур. Фото: соцмережі.

Ватажок одного з підрозділів НЗФ в непідконтрольній Горлівці Донецької області Ольга Качур «Корса», приймає в розташуванні артилерійського дивізіону косметологів, які доглядають за її обличчям. Про це на своїй сторінці в соцмережі розповів журналіст Микита Синіцин, передають Патріоти України.

Він з посиланням на джерела повідомив, що Корса робить косметичні процедури в одному з найдорожчих салонів Горлівки по вулиці Комсомольській, однак, за необхідності косметологи приїжджають в військове розташування. За словами Синіцина, Корса почала активно приділяти собі увагу з особистих причин: «Корса провела массу косметических операций — вколола ботокс в лицо, губы, сделала подтяжку лица, провела где можно татуаж».

При цьому він уточнив, що в Горлівці вколоти ботокс коштує 6 тисяч рублів, така ж сума буде потрібна для збільшення губ. При цьому Синіцин додав: «Свою борьбу за красоту Корса продолжает до сих пор — почти каждый день посещает одного из горловских косметологов по улице Комсомольской».

Хіти тижня. "Секс на новом матраце. Урааааа”: Нардепку від "Слуги народу" спіймали на інтимному листуванні в Раді (фото)

субота, 14 грудень 2019, 10:00

Сьогодні, 12 грудня, під час ранкової сесії Верховної Ради Голова Комітету ВР України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів “слуга народу” Галина Третьякова переписувалася про секс на “новому матраці”. Фотографії переписки зробив корес...

Хіти тижня. Безплатну "миску супу" від держави доведеться відробляти: "Слуги" вигадали обов'язкову умову для отримання соцдопомоги малозабезпеченими

субота, 14 грудень 2019, 9:00

Критики передбачають, що новий лад прирікатиме нужденних на ще більші приниження та свавілля від дрібних чиновників соціальної сфери. Соцдопомога в Україні видаватиметься за новим механізмом, і тепер надання виплат сиротам та дітям, позбавленим батьків...