Хіти тижня. Краса та й годі: Довгих 20 років дивак зносив у двір своєї садиби скляні пляшки. Сусіди оторопіли, побачивши, що він врешті витворив (фото)

Люди думали що з ним щось не так. Але через 20 років почали собі лікті кусати.

Житель Запоріжжя Володимир Сиса здивував всю округу. Адже він, як повідомляє видання «Позиція», з пляшок з під шампанського побудував чудовий будинок-палац, передають Патріоти України.

Володимир наполегливо працював цілих 20 років. Почав незвичайне будівництво він ще в середині 90-х років 20 століття, а успішно завершив у 2009 році. Адже будівельний матеріал - пляшки, знаходити було непросто. Але бажання виявилося сильнішим труднощів.

Зате зараз майстер пишається своїм чудовим витвором, адже крім красивого дизайну, в його будинку завжди тепло взимку і прохолодно влітку. А все завдяки повітрю, який міститься в порожніх пляшках.


Опублікував: Олег Устименко

Тотальний блекаут скасовується: Чому з початком зими Росії не вдалося занурити Україну у темряву

вівторок, 6 грудень 2022, 9:38

У понеділок, 5 грудня, Росія випустила по Україні близько 70 ракет, більшість з яких збили сили ППО України. лучань цього разу зазнали енергооб’єкти у Київській, Вінницькі та Одеській областях. Проте, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, енергет...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...