Хіти тижня. Краса та й годі: Довгих 20 років дивак зносив у двір своєї садиби скляні пляшки. Сусіди оторопіли, побачивши, що він врешті витворив (фото)

Люди думали що з ним щось не так. Але через 20 років почали собі лікті кусати.

Житель Запоріжжя Володимир Сиса здивував всю округу. Адже він, як повідомляє видання «Позиція», з пляшок з під шампанського побудував чудовий будинок-палац, передають Патріоти України.

Володимир наполегливо працював цілих 20 років. Почав незвичайне будівництво він ще в середині 90-х років 20 століття, а успішно завершив у 2009 році. Адже будівельний матеріал - пляшки, знаходити було непросто. Але бажання виявилося сильнішим труднощів.

Зате зараз майстер пишається своїм чудовим витвором, адже крім красивого дизайну, в його будинку завжди тепло взимку і прохолодно влітку. А все завдяки повітрю, який міститься в порожніх пляшках.


Опублікував: Олег Устименко

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком у десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...