Маніфест французьких протестувальників "жовтих жилетів" із 25 вимогами до влади країни є фейком. Його запустила Росія, використавши задля цього українську піаністку-колаборантку Валентину Лисицю. Про це мовиться в розслідуванні "Української правди", повідомляють Патріоти України.
24 канал повідомляв, що 9 грудня нібито французьке Le libre penseur сповістило, що учасники масових протестів у Франції оприлюднили список вимог до влади країни з 25 пунктів
Автори розслідування звернули увагу на безглуздість вимог, що містяться у нібито маніфесті "жовтих жилетів".
"Офіційний маніфест" з переліком 25 вимог виглядає, як звичайний медійний вкид, який через російські канали комунікації потрапив в українські ЗМІ. Останні "допомогли" поширити серед українців дуже вигідні російській пропаганді тези про бажання французів вийти з НАТО і ЄС,
– мовиться у статті.
Чимало українських ЗМІ, поширюючи "документ", посилалися на Twitter-сторінку користувачки Ruslana Boshirova (аналогічний псевдоніму працівника ГРУ Росії Анатолія Чепіги, підозрюваного в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки).
Відомо, що в березні 2018 року користувач Ruslana Boshirova висміював аналітика неурядової організації США Atlantic Council, британця Ben Nimmo, який нібито назвав "Руслана Боширова" впливовим російським ботом. Зауважимо, що у відповідному повідомлення "Руслана Боширова" вказаний геотег "Москва".
Також стало відомо що раніше користувач цієї Twitter-сторінки назвав себе NedoUkraіnka. У своїх повідомленнях користувач часто пише про Україну і це – антиукраїнські повідомлення.
Під ніком NedoUkraіnka Google пам'ятає Валентину Лисицю. Вона – відома піаністка. Підтвердженням цьому є і посилання на YouTube-канал ValentinaLisitsa, яке міститься у Twitter-профілі "Руслана Боширова", – з’ясували журналісти.
Окрім своєї музичної діяльності, Лисиця відома тим, що стала сторону агресора і бувала з концертами на окупованих територіях Донеччини та Луганщини.
В Україні про "маніфест із 25 вимогами "жовтих жилетів" стало відомо 9 грудня. Після того, як Лисиця-Боширова переклала їх російською мовою. Вперше ж цей "документ" був опублікований у мережі в ніч з 5 на 6 грудня. Тоді у Facebook була створена сторінка Charte des gilets jaunes.
"Схоже, що сторінку створили тільки для того, щоб "легалізувати" цей "Маніфест" для сайту Le libre penseur", – припускають автори розслідування.
І саме на це видання згодом почали посилатися українські ЗМІ.
Нагадаємо, протести у Франції тривають з початку листопада. Наймасштабніші акції відбулись у Парижі 1 та 8 грудня. Зокрема, 8 грудня поліція застосувала сльозогінний газ та відтіснила щитами демонстрантів, відомих як "жовті жилети". Також вперше з 2005 року на вулиці Парижа вивели бронетранспортери. На вулицях міста з'явилися перші барикади.
18 січня до поліції надійшла заява від 30-річної жінки про встановлення місцезнаходження її цивільного чоловіка 1983 року народження. Зі слів заявниці, він перестав виходити з нею на зв'язок з 16 січня, тому що його забрали співробітники ТЦК. У своєму ...
В Іспанії «обвалився» гірськолижний підйомник, внаслідок чого десятки людей отримали поранення. Наразі відомо про щонайменше 30 постраждалих. Про це пише Sky News, передають Патріоти України. Інцидент стався на крісельному підйомнику на гірськолижному ...