Хіти тижня. Кривава ДТП із мажоркою Зайцевою: Стало відомо про дивне рішення суду

Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про виклик експертів.

Олена Зайцева. Фото: УНІАН.

Експертів з Дніпра, які встановили швидкість авто Олени Зайцевої, яка влаштувала смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові, суд допитувати відмовився. Про це повідомляє 2day.kh.ua, передають Патріоти України.

Так, у вівторок, 15 січня, Київський районний суд Харкова продовжив розгляд справи про смертельну ДТП на вулиці Сумській. Адвокат Геннадія Дронова подав клопотання про допит дніпровських експертів. "У ході експертизи було встановлено або були встановлені спірні моменти. Висновки, які є в даній експертизі, суперечать обвинувальним актам. Тому, щоб забезпечити об'єктивний розгляд справи, необхідно викликати експертів до суду", - заявив Сергій Перепелиця.

Адвокат Олени Зайцевої Юлія Козир вважає, що висновки експертів з Дніпра чіткі і однозначні і немає необхідності роз'яснювати їх додатково. "Швидкість встановлена, розрахунки є. Що ще пояснювати? Дане клопотання є ні чим іншим, як затягуванням процесу", - сказала вона.

Зазначимо, що у адвокатів потерпілих висновки дніпровських експертів також не спричинили заперечень. Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про виклик експертів. У свою чергу адвокат потерпілих Лариса Матвєєва поставила під сумнів кваліфікацію харківських експертів, які проводили додаткову судово-медичну експертизу з метою встановити, в якому стані перебувала Олена Зайцева в момент скоєння ДТП. Також адвокат вимагала з'ясувати, яку методику застосовували фахівці з Харкова.

"Я хочу встановити, чим керувалися експерти, коли встановили, щоб визначити стан Олени Зайцевої неможливо", - додала Лариса Матвєєва. Прокуратура не висунула заперечень проти клопотання, а адвокати Олени Зайцевої попросили про перерву для ознайомлення з документами справи. Суд задовольнив клопотання адвоката потерпілих.

На початку лютого Землю накриє сильна магнітна буря: Лікарі розповіли, як пережити без шкоди для здоров’я

середа, 1 лютий 2023, 8:27

Ще кілька магнітних бур накриють Землю до кінця зими 2023 року. Загалом у лютому буде 4 магнітні бурі, одна з них на початку місяця може спричинити погане самопочуття у метеозалежних людей, передають Патріоти України. Її варто очікувати 5 лютого. Крім ...

Опади у більшості областей: Синоптики уточнили прогноз погоди на 1 лютого

середа, 1 лютий 2023, 8:00

У середу, 1 лютого, в Україні прогнозують опади. Мокрий сніг накриє більшість областей на заході, сході та півночі. Лише на півдні країни відносно сухо, повідомив Укргідрометцентр. На високогір'ї Івано-Франківської та східної частини Закарпатської обла...