Хіти тижня. Кривава ДТП із мажоркою Зайцевою: Стало відомо про дивне рішення суду

Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про виклик експертів.

Олена Зайцева. Фото: УНІАН.

Експертів з Дніпра, які встановили швидкість авто Олени Зайцевої, яка влаштувала смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові, суд допитувати відмовився. Про це повідомляє 2day.kh.ua, передають Патріоти України.

Так, у вівторок, 15 січня, Київський районний суд Харкова продовжив розгляд справи про смертельну ДТП на вулиці Сумській. Адвокат Геннадія Дронова подав клопотання про допит дніпровських експертів. "У ході експертизи було встановлено або були встановлені спірні моменти. Висновки, які є в даній експертизі, суперечать обвинувальним актам. Тому, щоб забезпечити об'єктивний розгляд справи, необхідно викликати експертів до суду", - заявив Сергій Перепелиця.

Адвокат Олени Зайцевої Юлія Козир вважає, що висновки експертів з Дніпра чіткі і однозначні і немає необхідності роз'яснювати їх додатково. "Швидкість встановлена, розрахунки є. Що ще пояснювати? Дане клопотання є ні чим іншим, як затягуванням процесу", - сказала вона.

Зазначимо, що у адвокатів потерпілих висновки дніпровських експертів також не спричинили заперечень. Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про виклик експертів. У свою чергу адвокат потерпілих Лариса Матвєєва поставила під сумнів кваліфікацію харківських експертів, які проводили додаткову судово-медичну експертизу з метою встановити, в якому стані перебувала Олена Зайцева в момент скоєння ДТП. Також адвокат вимагала з'ясувати, яку методику застосовували фахівці з Харкова.

"Я хочу встановити, чим керувалися експерти, коли встановили, щоб визначити стан Олени Зайцевої неможливо", - додала Лариса Матвєєва. Прокуратура не висунула заперечень проти клопотання, а адвокати Олени Зайцевої попросили про перерву для ознайомлення з документами справи. Суд задовольнив клопотання адвоката потерпілих.

"Мене люблять із будь-якою вагою": 250-кілограмовий син Нікаса Сафронова поділився секретами зваблювання жінок

середа, 23 вересень 2020, 0:21

Музикант закликає ставитися до жінок із повагою та не наділяти їх якимись дивними якостями у власній уяві. Син російського художника Нікаса Сафронова піаніст Лука Затравкін, який зламав басейн в Туреччині, поділився своїми секретами зваблювання жінок, ...

З архіву ПУ. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

вівторок, 22 вересень 2020, 23:55

Місто за період окупації стало "мертвим"... У мережі опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року...