Культовий британський гурт Depeche Mode відібрав український оркестр Prime Orchestra до участі в акції Facebook Fan Takeover. Акція триває вже майже рік - кожного дня Depeche Mode відбирає колективи, музикантів, фотографів та інших митців з усього світу, які створюють дещо, пов'язане з Depeche Mode. Про це пише Українська правда. Життя, передають Патріоти України.
Майже в самому кінці акції, на 359-й день, до поля зору британців потрапили симфонічні аранжування українців. Оркестр присвятив Depeche Mode частину своєї шоу-програми і виклав відео у YouTube.
Для акції Depeche Mode відібрав такі кавери, як Precious, Behind The Wheel і Personal Jesus і розмістив їх на своїй сторінці у Facebook.
"Ми познайомилися з неймовірними відеороликами оркестру, присвяченими Depeche Mode, та від імені всієї групи запросили Prime Orchestra поділитися своїми каверами, досвідом і всім, що їх пов'язує з DM та з фанатами гурту", - розповів представник Depeche Mode Карл Стівенс.
Prime Orchestra з'явився у Харкові в 2014 році. Зараз оркестр дає 80-100 концертів на рік, гастролює вже з четвертою програмою Україною та за кордоном. У його репертуарі - аранжування хітів Fatboy Slim, Prodigy, AC/DC.
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...