Хіти тижня. Квартира, машини і майже півмільйона гривень: Журналісти розповіли про статки Надії Савченко (відео)

У Києві нардеп Надія Савченко живе на Троєщині в багатоквартирному будинку.

Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Більшість сусідів говорять з журналістами через зачинені двері, виходять неохоче. «Одним словом: жінка є жінка. Поганого сказати не можна, одним словом ... Вибачте», - кажуть одні.
У тому, що їхня сусідка збиралася підірвати парламент, переважна більшість мешканців будинку не вірять. «Так неправильно. Спочатку піднімати вгору, а потім мордою об асфальт», - кажуть вони. Через сусідство з Савченко Інна найбільше переживає за безпеку своєї сім'ї. «Незрозуміло, яка в кого з людей може бути реакція. Оскільки ми живемо в одному будинку, це може бути що завгодно: і бомба, і залякування», - говорить вона.
У квартирі Надія живе з мамою і сестрою Вірою, над їх дверима є камера спостереження. Журналістам там не відкрили.
У перший робочий день в парламенті Савченко розповідала, що до Верховної Ради приїхала громадським транспортом - на тролейбусі і метро. Пізніше камери фіксували, як Надія користується автомобілем 2007-го року випуску, який записаний на членів її родини. У сім'ї є ще одна машина - 2011-го року. А також земельна ділянка на околиці Києва, яку мати Савченко отримала в 2016 році. Там досі тільки фундамент. Свого часу інформація про виділення землі Марії Савченко викликала обурення в соцмережах - мовляв, Надія відмовлялася від АТОшних пільг, а ось її мати отримала 9 соток землі в Чапаєвці раніше інших бійців АТО. Поруч з земельною ділянкою тільки два житлових будинки, озеро, болота і гори будівельного сміття.
Сусіди кажуть, що давно нікого на землі Савченко не бачили, а сама мама пояснювала, що дочки відмовляли її від такого рішення, проте вона хотіла відновити справедливість. «У мого батька забрали 4 гектара землі і 1 гектар лісу, і тому, коли мені запропонували землю - я маю право», - говорила Марія Іванівна.
Надія задекларувала трохи більше 400 тисяч гривень, вкладів у банку, відповідно до цього документа, у Савченко немає. Серед активів - авторське право на книгу «Сильне ім'я Надія» вартістю в 30 тисяч гривень. Книгу автор написала, перебуваючи в російському СІЗО.
Опублікував: Олег Устименко

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...