Хіти тижня. Кинути палити і пити за 15 хвилин: Українець створив унікальну методику (відео)

Відомий український психолог Ростислав Прокоп’юк позбавляє від наркотиків, сигарет та алкоголю чеських, німецьких та австрійських пацієнтів. Серед клієнтів чимало зірок кіно, телебачення та театру, повідомляють Патріоти України.

Позбавляє від куріння, алкоголю та наркотиків пан Ростилав всього за 15 хвилин.Але лише за однієї умови, клієнт сам повинен цього захотіти. Процес проходить у вигляді розмови, без гіпнозів і кодувань. "Він сяде, відкриє свою підсвідомість і пустить мене туди. Якщо він мене туди не пустить, я туди не вступлю і нічого з ним не зроблю", – розповідає психолог Ростислав Прокоп’юк.

Поштовхом для популярності став ефір на чеському телебаченні з відомою акторкою Іриною Богдаловою, яка на очах в мільйонів глядачів кинула курити. Після цього перед кабінетом Прокоп’юка вишикувалися черги. Вдруге не приходить ніхто.

Джерело: Факти.ICTV

"Прокидатись - і щоранку знову втрачати тебе": Дівчина загиблого пілота "Джуса" зворушила мережу постом

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:26

Дівчина загиблого українського пілота Андрія Пільщикова із позивним "Джус" Меланія Подоляк зворушила мережу новим дописом. Вона зізналася, що ще довго не зможе прийняти свою втрату, постійно живе спогадами, і тому час від часу вихлюпує емоції і біль, щ...

В Україну ввірветься холодний атмосферний фронт: Синоптикиня назвала дату зміни погоди

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:54

Вже найближчими вихідними, а саме у неділю, 1 жовтня, в Україну увірветься холодний атмосферний фронт. Він принесе зниження температур та невеликі дощі у деякі регіони України. Про це повідомила у Telegram відома українська синоптикиня Наталка Діденко,...