Хіти тижня. Кинути палити і пити за 15 хвилин: Українець створив унікальну методику (відео)

Відомий український психолог Ростислав Прокоп’юк позбавляє від наркотиків, сигарет та алкоголю чеських, німецьких та австрійських пацієнтів. Серед клієнтів чимало зірок кіно, телебачення та театру, повідомляють Патріоти України.

Позбавляє від куріння, алкоголю та наркотиків пан Ростилав всього за 15 хвилин.Але лише за однієї умови, клієнт сам повинен цього захотіти. Процес проходить у вигляді розмови, без гіпнозів і кодувань. "Він сяде, відкриє свою підсвідомість і пустить мене туди. Якщо він мене туди не пустить, я туди не вступлю і нічого з ним не зроблю", – розповідає психолог Ростислав Прокоп’юк.

Поштовхом для популярності став ефір на чеському телебаченні з відомою акторкою Іриною Богдаловою, яка на очах в мільйонів глядачів кинула курити. Після цього перед кабінетом Прокоп’юка вишикувалися черги. Вдруге не приходить ніхто.

Джерело: Факти.ICTV

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...