Хіти тижня. "Лечится нужно": Відома російська спортсменка влаштувала цинічну провокацію з радянським прапором на Олімпіаді (фото)

Фото: ЗМІ

Віце-чемпіонка Олімпійських ігор в Ліллехаммері-1994 колишній президент Федерації гірськолижного спорту та сноуборду Росії Світлана Гладишева влаштувала цинічну провокацію на Олімпіаді-2018, повідомляють Патріоти України.

Знаменита спортсменка пронесла на трибуни в Пхенчхані прапор Радянської армії - прапор перемоги, який в 1945-му піднімали над Рейхстагом. Гладишева притягла заборонену Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) символіку на лижні гонки, де росіяни завоювали "срібло" в командному спринті.

У росіянки спробували відібрати копію прапора, який піднімали над Рейхстагом, передає "Спорт-Експрес". "Я не приберу цей прапор. Це прапор моєї нації. Найбільшої в світі", - прокричала у відповідь Гладишева. При цьому наголошується, що провокаційний прапор 46-річна спортсменка так і не віддала. У коментарях російські вболівальники відзначають, що поведінка Гладишевої - цілковитий маразм. "Це фантомний біль і образа нашої багатостраждальної країни. Лікуватися треба", - пишуть любителі спорту.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...