Хіти тижня. "Лечится нужно": Відома російська спортсменка влаштувала цинічну провокацію з радянським прапором на Олімпіаді (фото)

Фото: ЗМІ

Віце-чемпіонка Олімпійських ігор в Ліллехаммері-1994 колишній президент Федерації гірськолижного спорту та сноуборду Росії Світлана Гладишева влаштувала цинічну провокацію на Олімпіаді-2018, повідомляють Патріоти України.

Знаменита спортсменка пронесла на трибуни в Пхенчхані прапор Радянської армії - прапор перемоги, який в 1945-му піднімали над Рейхстагом. Гладишева притягла заборонену Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) символіку на лижні гонки, де росіяни завоювали "срібло" в командному спринті.

У росіянки спробували відібрати копію прапора, який піднімали над Рейхстагом, передає "Спорт-Експрес". "Я не приберу цей прапор. Це прапор моєї нації. Найбільшої в світі", - прокричала у відповідь Гладишева. При цьому наголошується, що провокаційний прапор 46-річна спортсменка так і не віддала. У коментарях російські вболівальники відзначають, що поведінка Гладишевої - цілковитий маразм. "Це фантомний біль і образа нашої багатостраждальної країни. Лікуватися треба", - пишуть любителі спорту.

Хіти тижня. І це творіння рук людських?! Моторошні соціальні експерименти, які стали реальністю (фото)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 1:00

Багато фактів з психології сьогодні здаються нам очевидними. Вони стали такими, тому що хтось не побоявся переступити за межу гуманного і дізнатися правду. Це той випадок, коли кадри з хоррора здаються дитячими забавками, тому що найстрашніше відбуваєт...

Дослідники виявили несподівані зміни в головному мозку полярників

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:18

В середньому площа гіпокампу у мозку екіпажу за час експедиції скоротилася на 7 відсотків у порівнянні зі здоровими людьми, підібраними за віком та статтю. Дев’ять чоловік з німецької станції Neumayer III, які залишилися на зимівлю, втратили деякий обс...